مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چهارشنبه 16 فروردین 1396 / 08:58|کد خبر : 1574|گروه : اجتماعی

جولان کاندیداهای شورای شهر در فضای مجازی/آغاز فعالیت های رقابتی کاندیداها در گروه ها و کانال های تلگرامی

جولان کاندیداهای شورای شهر در فضای مجازی/آغاز فعالیت های رقابتی کاندیداها در گروه ها و کانال های تلگرامی

برخی از این افراد که از شوق وافر خدمت هول شده اند ،تبلیغات خیلی پیش از موعد خود را در فضای مجازی آغاز نموده اند.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، اگرچه هنوز فرصت برای تبلیغات در انتخابات شروع نشده است و طبق قانون ، شورای اجرایی انتخابات که شامل هیئت اجرایی ونظارت و یا همان وزارت کشور، نیز تبلیغات زود هنگام، تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود و نهادهای اجرایی و نظارتی بر انتخابات در خصوص آن هشدار داده‌اند؛ اما وسعت و تنوع فعالیت‌ها در فضای مجازی باعث شده که قبل از موعد قانونی، تبلیغات انتخاباتی کلید خورده و رقابت در فضای رسانه‌ای و مجازی آغاز شود و این مهم در شهرستان ها بیشتر نمود دارد.

تشکیل گروه های و کانال های تلگرامی از سوی کاندیداها در فضای مجازی این روزها خبر داغی است که نظر هر بینده ای را به خود جلب می کند.
برخی از این افراد که از شوق وافر خدمت هول شده اند ،تبلیغات خیلی پیش از موعد خود را در فضای مجازی آغاز نموده اند.

اما جدای از اینکه کثرت این گروه‌ها باعث سردرگمی مخاطبین  و بعضاً به دلیل عضو گیری بی اساس و بدون اجازه از مخاطبین موجب آزردگی آنها می‌شود نکته اساسی که وجود دارد این است که فعالیت این محافل انتخاباتی مجازی تا چه حد قانونی است.

برخی از افراد این روزها خیلی رفتارشان با قبل فرق کرده است  و در حد قابل توجهی دلسوز مردم شده اند و پخش کارت ها مختلف در مراسمات گوناگون و کیسه سب زمینی و پیاز و یا تخفیف خدمات آرایشگاه و ساندویچ فلافل و یا فروش بنزین ،قصد به دست آوردن دل مردم را دارند.

این افراد در این برهه از زمان دست خودشان نیست و شوق خدمت و انجام کارهای مشارکتی در راستای توسعه شهرستان گذر زمان را برایشان کند کرده است و سعی دارند با کسب حداکثر آراء خود را به صندلی شورا برسانند.

این افراد خود را وابسته به پول یا داشتن طایفه بزرگ کرده اند و برایشان فرق نمی کند که کجای شهر لنگ است و مشکلات شهری چیست و فقط قصدشان خدمت بی منت است.

اما آنچه که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که همین افرادی که امروز محافل تبلیغاتی در فضای مجازی به راه انداخته و به قانون بی اعتنایی می‌کنند، قرار است برای کرسی قانون گذاری در حوزه شهری رقابت کنند، و بواقع آیا افرادی که به راحتی هر چه تمام تر برای نفع شخصی خود قانون را زیر پا می‌گذارند، فردا روزی چگونه می توانند در قانون گذاری و تصمیم‌گیری‌ها بر منافع شخصی غلبه کرده و بر اساس قانون و به نفع مردم تصمیم گیری کنند؟!

انتهای پیام/برچسب ها :

انتخابات شورای شهرتبلیغات زود هنگامتشکیل کانال ها و گروه های تلگرامیشوق خدمتبیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ