مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 / 09:01|کد خبر : 1847|گروه : سیاسی

رای های احساسی و قومی گره گشای مشکلات نیستند

رای های احساسی و قومی گره گشای مشکلات نیستند

با توجه به اهمیت انتخابات شورای شهر و انتخاب افراد کارآمد و متخصص نیاز اساسی و غیرقابل بازگشت ما پرهیز از رای های احساسی, قومی, قبیله ای, سیاسی, و یا در معذور قرار گرفتن و.. است.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، 29 اردیبهشت امسال روزی سرنوشت ساز برای رقن خوردن چهار سال وضعیت کشور و در کنار آن شهرهای ما است.

کمتر از 24 ساعت دیگر مهلت قانونی انتخابات به پایان می رسد و مردم ایرانذ اسلامی در روز جمعه با حضور خود در پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری و افرادکارآمد و کتخصص برای شورای شهر برگ زرینی دیگر بر افتخارات کشور سترگ ایران اسلامی می افزایند.

 در آستانه انتخابات مهم پیش رو ، در شهر بیجار انبوهی از مشکلات وجود دارد که هر روز مردم آنها را مطرح و مطالبه می کنند،در این دوره نیاز اساسی و غیرقابل بازگشت ما پرهیز از رای های احساسی, قومی, قبیله ای, سیاسی, و یا در معذور قرار گرفتن و.. است.

 مردم همیشه و در شرایط حساس با شور و شعور در عرصه های بغرنج توانسته اند رسالت خویش را به انجام برسانند و در این دوره بسیار مهم است آرائی که به صندوق برای انتخاب اعضای شورای شهر ریخته می شود بیش از گذشته کارشناسی گردد و از سوی رای دهندگان به صندوقهای اخذ رای ریخته شود.

 برای این امر سوابق و خاستگاههای افراد باید به دقت مورد مطالعه قرارگیرد و  برای نوشتن نام هر فرد بر روی برگ تعرفه رای بررسی های لازم و آینده نگرانه صورت پذیرفته باشد تا شورای شهری در تراز و شاٌن مردم شهر بیجار تشکیل و منبع و منشاٌ خدمات ماندگار در مسیر بالندگی و توسعه و پیشرفتِ زیست شهریمان باشد, کلید این مساله پرهیز از نگاه گروهی و بخشی نگر است.

انتهای پیام/برچسب ها :

انتخاباتانتخابکارآمدمتخصصفرد اصلحشوراهابیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ