مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شنبه 24 تیر 1396 / 21:24|کد خبر : 1975|گروه : اجتماعی

بیجار بام ایران گزارش می دهد؛

نماینده همیشه غایب و اوضاع وخیم ورزش بیجار

نماینده همیشه غایب و اوضاع وخیم ورزش بیجار

رسانه بیجار بام ایران از طریق همین یادداشت که یک شماره هم برای وزیر بهداشت با تیتر هیچ؛دستاورد مسئولان و سهم مردم بیجار از سفر وزیر بهداشت به استان کردستان نگاشته شد خطاب به وزیر ورزش و جوانان در غیاب نماینده شهرمان که باید گزارش اسفناک وضعیت ورزش و پروژه های ورزشی را به سمع وزیر می رساند می گوئیم ، آقای وزیر حال و روز ورزش بیجار اصلا خوب نیست.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، ضمن احترامی که به جایگاه حقوقی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان مدافعان حقوق مردم قائل هستیم این سوال در اذهان عمومی است که چرا نماینده مردم شهرستان بیجار غائب همیشگی همراهی با وزیران در سفر به استان کردستان است.

 

چرا نماینده مردم شهرستان بیجار گروس در مجلس شورای اسلامی در جلسات استانی با حضور وزیر بهداشت و درمان در تاریخ 9 اسفند سال گذشته و وزیر کشور در خرداد ماه و دیدار نمایندگان استان کردستان با معاون اول رییس جمهور شرکت نکرده است.

 

امروز در هنگام ورود مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استان کردستان عکسی از سوی خبرگزاری ها و سایت های سنندج منتشر شد که حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار دوباره غائب این استقبال بود.

 

با این اوصاف می طلبد رئیس دفتر نماینده محترم که فردی فرهنگی و انتقاد پذیر می باشند و از قبل نسبت به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه بیجار شناخت دارد و قابل احترام هستند عدم حضور وی را در جلساتی که با  طرح مباحث مهم و تاثیرگذار بر روند توسعه منطقه به همراه  هستند برای افکار عمومی بیان نماید.

 

آیا وقت نماینده اینقدر تنگ است که فرصت حضور در این جلسات را ندارد و یا اینکه به دنبال رفع مشکلات مردم شهرستان و پیگیری کارخانه فولاد و مشکلات سرمایه گذاران در بیجار است و ما بی خبریم و اگر اینگونه است انتظا ر می رود رسانه ها را مطلع نمایند تا نسبت به انتشار گزارش عملکردش اقدام شود.

 

اما رسانه بیجار بام ایران از طریق همین یادداشت که یک شماره هم برای وزیر بهداشت با تیتر هیچ؛دستاورد مسئولان و سهم مردم بیجار از سفر وزیر بهداشت به استان کردستان نگاشته شد خطاب به وزیر ورزش و جوانان در غیاب نماینده شهرمان که باید گزارش اسفناک وضعیت ورزش و پروژه های ورزشی را به سمع وزیر می رساند می گوئیم ، آقای وزیر حال و روز ورزش بیجار اصلا خوب نیست.

 

پروژه ای که قرار بود بهمن سال 94 به بهره برداری برسد به جای آب خاک می خورد 

 

ساخت این استخر تداعی کننده خاطرات تلخ پروژه های که بعد از یک قرن هنوز در دیار گروس به سر انجام نرسیده را در ذهن تداعی می کند.
 

گویا بهره برداری از استخر آموزش و پرورش هم مانند تصفیه خانه فاضلاب بیجار که چندین سال است مسئولان از پیشرفت 90 درصدی آن خبر می دهند به جای آب خاک می خورد و به خاطرات می پیوندد.

 

در حالی استخر آموزش و پرورش بیجار با حرکت لاکپشتی در حال ساخت است که بزرگترین استخر بیجار یعنی استخر 17 شهریور به دلیل عدم رعایت معیارهای اساسی معماری در هنگام ساخت و ساز و عدم نظارت و به موقع بر این فضای آموزشی به متروکه ای برای لانه حیوانات تبدیل شده است.
 

پیست اسکی بیجار یکی دیگر از قابلیت های ورزشی شهرستان بیجار است که نیازمند توجه ویژه و اعتبارات جهشی برای استفاده مسابقات ملی و بین المللی است که قربانی ندانم کاری برخی مسئولان ارشد شهرستان شده است.

 

آقای وزیر این مورد را هم به اطلاع برسانم تعداد زیادی از ورزشکاران ما که دارای مدال های استانی و کشوری هستند به دلیل بی توجهی مسئولان و نبود امکانات فرار را بر قرار در شهر ترجیح داده اند و برای تیم های دیگر در استان ها و شهرستان های دیگر افتخار کسب می کنند.

 

هر چند ما گوشه ای از مشکلات ورزش شهرمان را جهت اطلاع آقای وزیر در این یادداشت بیان کردیم ولی جایگاه حقوقی یک نماینده این الزام را برای پیگیری و جمع بندی مسائل حوزه انتخابیه چنان تعریف کرده که جای هیچ توجیهی را باز نگذاشته است.

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

شهروند [یکشنبه 25 تیر 1396 | 21:30] پاسخ

با سلام خدمت مدیریت کانال بیجار بام ایران
اقای کریمی پس کجایی ؟؟؟؟ یادته چ قول های دادی !!!!گوش کن بیجار مرا حرفیست پس کوووووو؟؟؟؟

علیرضا [سه شنبه 27 تیر 1396 | 10:08] پاسخ

خدا رو شکر بالاخره کسی پیدا شده نبودهای مکرر آقای نماینده بیجار را رسانه ای کند، آقای کریمی سخنرانیتان در حسن آباد ساسوکند را به خاطر دارید یا صدای ضبط شده بفرستیم ، بس قول های که دادید چه شد؟؟؟!!!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ