مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شنبه 11 شهریور 1396 / 08:51|کد خبر : 2042|گروه : ورزشی

چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد در بیجار پایان یافت

چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد در بیجار پایان یافت

شامگاه جمعه با معرفی نفرات برتر چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد در بیجار پایان یافت .

به گزارش بیجار بام ایران ،  چهارمین جشنواره زیبایی استانی اسب اصیل کرد با حضور 14 استان در استادیوم ورزشی 17 شهریور بیجار برگزار شد.

این جشنواره شامگاه جمعه و با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

در این جشنواره که بیش از 120 رأس اسب وجود داشت در دومین روز برگزاری این جشنواره در گروه نریان با قضاوت داورهای بین‌المللی با معرفی برندگان به اتمام رسید.

در رده نریان 5 تا 7 سال گروه A، مرتضی افراشته‌فر با اسب کولاک نفر اول شد، رسول محمدزمانی با اسب غوغا به مقام دوم دست یافت و حسین غلامی با اسب شاخوان و حامد رستگار هر دو بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در رده سنی 5 تا 7  گروه B سال، سینا هخامنشی با اسب سوران مقام اول را از آن خود کرد، محمد شیرزاد با اسب پاشا و حسام چراغ‌زاده با اسب سوران مشترکا به مقام دوم بسنده کردند و یاسین سپهری با اسب بردیا مقام سوم را بدست آورد.

در گروه نریان 3 تا 4 سال، مهدی خضرپور با اسب شاهو، محمدعلی جعفری با اسب آراز و علی عرب‌زاده با اسب شیهه به ترتیب بعنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

در گروه سنی 10 سال به بالا، سیدمجید هاشم‌نیا با اسب هیبت مقام اول را کسب کرد، ایرج گل‌محمد با اسب رستم مقام دوم را از آن خود کرد و سید نورالله صفوی با اسب طوفان و سیوا معصوی با اسب سهراب به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.

اکبر جعفری، مهدی خالقی با اسب راینی و حسین غلامی با اسب یاقوت و مهرداد حقیقی با اسب شبدیز به طور مشترک حائز رتبه‌های اول تا سوم رده اسب نریان 4 تا 5 سال شدند.

در گروه 7  تا 10 سال هم، داوود عباسی با اسب خروش اول شد، جعفر محمدنظامی با اسب شبدیز به جایگاه دوم رسید و حمزه امیدی با اسب یورش‌فروتن و وریا کریمی با اسب چریکه بطور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.

در گروه نریان 1 تا 2 سال، مقام اول را فرشاد جعفری با اسب دلیر کسب کرد، مقام دوم هم به علیرضا قنبری با اسب دیو رسید و مقام سوم مشترک را هاشم‌زاده با اسب سامران و میر نصرالله صفوی با اسب آزادسلطانیه به خود اختصاص دادند.

 انتهای پیام/برچسب ها :

جشنواره زیبایی اسب اصیل کردچهارمین جشنوارهجام بام ایرانبیجار

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ