مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یکشنبه 26 شهریور 1396 / 11:20|کد خبر : 2067|گروه : اقتصادی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی :

کارشناسی و جانمایی مجدد پروژه فولاد انجام می شود/ ثبت جهانی فرش دستباف بیجار در راه است

کارشناسی و جانمایی مجدد پروژه فولاد انجام می شود/ ثبت جهانی فرش دستباف بیجار در راه است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در خصوص تایه دیدار خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طبق دستور وزیر کارشناسی و جانمائی مجدد پروژه فولاد انجام می شود.

حمدالله کریمی در گفت و گو با خبرنگار بیجار بام ایران در خصوص نتیجه دیدار خود با وزیر صنعت،معدن و تجارت اظهار داشت: در این دیدارگزارشی از وضعیت بحرانی اشتغال و معیشت جوانان، محرومیتهای شهرستان و استعدادها و پتانسیل های حوزه انتخابیه ام به وزیر صنعت، معدن ، تجارت ارائه نمودم.

وی افزود: شریعتمداری با درک موقعیت استراتژیک بیجار در غرب کشور و وضعیت فعلی شهرستان، توجهات ویژه ای به شهرستان داشتند و قول هر گونه مساعدت به شهرستان و تعامل با اینجانب را دادند.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: پیرو اعتراض و تذکراتی که قبلا" نیز به وزارت وقت نموده بودم و در نطق میان دستور مجلس نیز بیان شد، نامه ای مکتوب به وزیر تقدیم شد ، که وی بلافاصله دستور و پاراف مستقیم خود را نسبت به انجام کارشناسی و جانمایی مجدد پروژه فولاد صادر نمودند.

کریمی با تاکید بر اینکه فرش آهنین بیجار به دلیل قدمت و استحکامش از شهرت جهانی برخوردار است ،گفت:در خصوص توانمندی خاص شهرستان بیجار و شهرت جهانی این دیار در فرش دستباف نیز گزارشی مکتوب به وزیر ارائه شد که وی فورا دستورات مستقیم خود مبنی بر ثبت جهانی فرش دستباف بیجار را صادر نمودند تا مرحله مقدماتی این ثبت جهانی اجرایی شود.

وی تصریح کرد: تعطیلی و یا نیمه فعال بودن بسیاری از واحدهای صنعتی شهرستان همواره دغدغه اینجانب بود و یکی از اهداف دوران نمایندگیم فعال نمودن و بهره برداری این واحدها بوده است، مراتب به اطلاع وزیر رسانده شد و وی با توجه ویژه ای که به این شهرستان دارند ، دستوراتی نیز در این خصوص جهت کمک مالی به واحدهای شهرک صنعتی بیجار صادر نمودند.

انتهای پیام/برچسب ها :

حمدالله کریمینماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامیدیدار با وزیر صنعتمعدنتجارتجانمائی مجددا فولادفرش بیجاربیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ