مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوشنبه 17 مهر 1396 / 10:54|کد خبر : 2113|گروه : اجتماعی

بیجار بام ایران گزارش می دهد؛

حاشیه کمربندی بیجار- زنجان تهدیدی برای ساکنان این منطقه

حاشیه کمربندی بیجار- زنجان تهدیدی برای ساکنان این منطقه

احداث کمربندی فجر در ابتدا جهت رفاه و آسایش حال شهروندان که از سر و صدای ماشین های سنگین در امان باشند ایجاد شده ، اما وجود برخی موانع این کمربندی را به تهدیدی برای ساکنان حاشیه این کمربندی تبدیل کرده است.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، امنیت نیاز اولیه آدمی است که در زندگی انسانها حساسیت خاصی دارد و انسانها می کوشند به طریقی امنیت خود را تأمین کنند.

مهیا کردن شرایط مناسب برای رفاه وآسایش شهروندان یکی از مهم ترین دغدغه های مسئولین شهری است .شرایطی که رضایت شهروندان را جلب نماید ومتاسفانه هستند کسانی که با رفتار های نادرست خود به آسایش و رفاه دیگر شهروندان لطمه وارد می کنند که نیازمند مدیریت درست،  بجا و فعالیت عمرانی مناسب می باشد.

احداث کمربندی فجر در ابتدا جهت رفاه و آسایش حال شهروندان که از سر و صدای ماشین های سنگین در امان باشند ایجاد شده ، اما وجود برخی موانع این کمربندی را به تهدیدی برای ساکنان حاشیه این کمربندی تبدیل کرده است.

ساکنان کوی مرزبان در نزدیکی مسجد 12 امام با ارسال پیام های متعدد و تماس با دفتر سایت بیجار بام ایران خواستار توجه مسئولان به این منطقه حاشیه نشین شده اند.

یکی از شهروندان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان داشت: برای کشیدن دیوار حائل که امنیت جانی ما را که در حاشیه این کمربندی زندگی می کنیم بارها به ادارات مربوط مراجعه کردیم ، اما بعد از گذشت 14 سال هیچگونه اقدام مثبتی تا کنون صورت نگرفته است.

وی گفت : کوی فرهنگیان که در همین زندگی قرار دارد دیوار حائل کشیده شده است ، اما گویا متاسفانه جان ساکنان کوی مرزبان اهمیتی ندارد.


سرپرست شهرداری بیجار در خصوص مشکلات حاشیه کمربندی  فجر  در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در همین راستا دیداری با مردم منطقه حاشیه کمربندی فجر داشتیم و به ساکنان این محل نیز عرض کردیم هیچگونه بودجه ای در این ارتباط وجود ندارد .

وی بیان داشت: برای انجام این اقدام در گام اول مشاورانی انتخاب شدند  و در بحث رفع مشکل لاین ضلع جنوبی و خطر سقوط ماشین های گذری در اسرع وقت گارد ریل یا نیوجرسی تهیه و در محل نصب می گردد .

بیگ محمد پور ادامه داد: در قدم بعدی کل مسیر توسط کارشناسان و مشاوران مطالعه می شود و طبق طراحی با طرح تفصیلی که فضای سبز عمومی پیش بینی شده اجرا می گردد.

لازم به ذکر است:با توجه به گفته کارشناسان ساخت دیوار حائل تنها کار شهرداری نیست و بقیه دستگاه های اجرائی مانند راه و شهرسازی و خود ساکنین محل نیز برای آن باید مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/برچسب ها :

کمربندی فجرکمربندیحاشیه شهرمعضلشهرداریساکنان محلهحاشیه جاده بیجار - زنجانبیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ