مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شنبه 22 مهر 1396 / 13:32|کد خبر : 2129|گروه : سیاسی

استاندار کردستان:

برای خدمت به مردم دست از حاشیه‌سازی برداریم

برای خدمت به مردم دست از حاشیه‌سازی برداریم

استاندار کردستان گفت: برای خدمت به مردم بیاییم از حاشیه‌سازی و جناح‌بازی دست برداریم.

به گزارش بیجار بام ایران ، بهمن مرادنیا پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان استاندار کردستان که با حضور وزیر کشور در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: باید برای خدمت به مردم بیاییم از حاشیه‌سازی و جناح‌بازی دست برداریم.

وی بیان کرد: خدا را شاکرم که توفیقی یافتم تا باردیگر در شهر و استان و دیار خودم خدمت کنم و فرصت را برای خود مغتنم می‌دانم تا از این فرصت برای خدمت به مردم بخوبی استفاده کنم.

وی افزود: در اوایل کارم بنا دارم بیشتر شنونده خوبی باشم تا اینکه بیشتر حرف بزنم اما صمیمانه از اعتماد دولت و وزیر کشور تشکر دارم و از زحمات آقای زاهدی تقدیر می‌کنم و امیدوارم در آینده از تجربیات ایشان بهره‌مند شوم.

وی بیان کرد: اصل اول که برای من مهم است احترام به مردم است آن هم به واقع نه به شکل تظاهری؛ چراکه احترام بخشی از فرهنگ ما کردستانی‌هاست و باید در مقابل مردم به احترام رفتار کنم و از همه همکارانم می‌خواهم این را سرلوحه قرار دهند.

وی افزود: اگر دست به دست هم دهیم یقینا موفقیم من جناح و گروه و باندی ندارم و مردم کردستان باند و جناح من هستند.

استاندار کردستان گفت: مردمی که بتوانند با مشی اعتدال و قبول برنامه‌های دولت کمک کنند در خدمتشان خواهم بود و به سمتشان دست یاری دراز می‌کنم.

مرادنیا گفت: رسانه‌ها، بخش خصوصی، دانشگاهیان و همه باید کمک کنند تا لفظ محروم از کردستان پاک شود استان ما دارای نیروی انسانی خوشفکر و معادن و منابع زیادی است و این محرومیت‌ها از کوتاهی ماست باید در مقابل مردمی که امروز مسوولیم دست از حاشیه‌سازی برداریم .

وی افزود: به نیت خدمت به مردم دست از کار بخش خصوصی کشیدم و به استان آمدم.

وی یادآور شد: فرهنگ برخورد ما با بخش خصوصی مورد غفلت است و اگر درخواستی از بخش خصوصی می‌آید فکر میکنیم همه دنبال رانت و منفعت طلبی هستند در حالیکه باید با بخش خصوصی برخورد مناسب داشت.

استاندار کردستان گفت: از بخش خصوصی بخواهیم تولید ثروت کند تا اشتغال ایجاد شود معجزه با دست سرمایه‌گذارانمان اتفاق می‌افتد به شرطی که رفتار خوبی با بخش خصوصی ایجاد کنیم.

مرادنیا اضافه کرد: زمانی می‌توانیم ادعا کنیم کار کرده ‌ایم که بخش خصوصی فعال و راضی باشد.

وی در پایان گفت: زمان گرفتن مسوولیتم سه شرط از من گرفتند که صداقت، امانت و وفاداری را سرلوحه کار خود قرار دهم و اکنون بیان می‌کنم که مردم کردستان با شما پیمان می‌بندم تا روزی که در این مسوولیتم صادق خواهم بود و خیانت نخواهم کرد و به مردم کردستان وفادار خواهم بود و خواهم ماند و در مراسم تودیع خود نتیجه کارم بگونه ای باشد که رضایت خدا، مردم کردستان و شهدا را در پیش رو داشته باشد.

منبع : فارس کردستان
انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ