مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پنجشنبه 27 مهر 1396 / 09:23|کد خبر : 2137|گروه : فرهنگی

مشاور عالی فرمانده کل سپاه :

شکستن حصار اتحاد ایرانیان محال است

شکستن حصار اتحاد ایرانیان محال است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن در پی شکستن اتحاد میان ایرایان است بر محال بودن این امر آگاه نیست گفت: دشمنان نمی داند تمامی مذاهب و ادیان در ایران اسلامی پشتیبان نظام هستند و در پی شکستن اتحاد میان آن هاست.

به گزارش بیجار بام ایران ، سردار خسرو عروج ظهر امروز در یادواره شهدای گمنام که در پارک 15 خرداد در جوار مزار مطهر 3 تن از شهدای گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس بیجار برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی بر تأسی از آرمان‌های شهدا تأکید کرد و گفت: گوشه و کنار  ایران اسلامی معطر به وجود مزار شهدای گمنام و خانواده‌های شهدا است.

وی  ایران را ایران حسینی بیان کرد و گفت: شهدای ما با تمسک و تأسی از امام حسین (ع) جانشان را برای دفاع از کیان اسلامی فدا کردند.

سردار عروج بیان کرد: کسانی که بیش از 40 سال در میدان‌های مبارزه با رشادت و تمام قد برای ماندگاری ایران اسلامی ایستاده و جان فدا کرده‌اند تماما برای برپایی حق و دفاع از کیان انقلاب اسلامی است.

وی به سخنان دشمنان ایران اسلامی اشاره و بیان کرد: تمامی دشمنان معتقد هستند که زیر بنا و سرچشمه‌های مبارزات ایرانی در ایران اسلامی "تعلیماتی است که در آن ایرانیان به طور اکمل تربیت می‌شوند".

مشاور عالی فرمانده کل سپاه به زبونی دشمنان در برابر چگونگی مبارزات و علت موفقیت ایرانیان  اشاره و بیان کرد: دشمنان بر ناتوانی و عجز خود در برابر چگونگی تعلیم ایرانیان اذعان دارند و این تعلمیات را مشخصا از علم نظری و عقلی نمی‌دانند.

دشمنان از دستیابی  به علل موفقیت ایرانیان عاجز هستند

سردار عروج گفت: دشمنان حتی با بکاربردن فرمول‌های متعدد نتوانسته‌اند به ریشه موفقیت‌های ایرانیان را در هر گونه مبارزه اعم از نظامی و غیرنظامی دست یابند.

وی بیان کرد: دشمنان خود اذعان دارند که از حربه‌ای وارد شده و به ایرانیان ضربه زده‌اند نتوانسته‌اند ایرانیان را شکست دهند و آنان همچنان در برابر تمامی حربه‌ها و ترفندهای ما تمام قد ایستاده‌اند.

این مقام مسوول با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی ایران را در مقابل دیگر انقلاب‌های اسلامی که در عالم اتفاق افتاده است مقایسه کرده‌اند گفت: دشمنان توانسته است  انقلاب‌های دیگر را شکست داده  و به آنها نقص‌های بسیاری وارد کند اما هیچ‌گاه موفق به این امر در برابر انقلاب اسلامی ایران نشده  و خود نیز به این عجز در برابر انقلاب اذعان دارد.

دشمنان دلیل موفقیت ایرانیان را تعلمیات و آموزش خانواده‌ها می‌داند

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از بررسی‌های بسیار دلیل موفقیت‌های ایرانیان را تعلمیاتی که در خانواده‌ها صورت می‌گیرد بیان کرده‌اند.

سردار عروج  با بیان انیکه هر یک از ایرانیان الگویی برای هم هستند گفت: بر اثر رفتارهایی که ما جماعت ایرانی از هم می بینیم مبارزات و انقلابی بودنمان تقویت می‌شود.

وی بیان کرد: زیر سایه تعلیمات شهودی ایران اسلامی به توفیق رسیده است.

مشاور عالی کل سپاه  به توفیق ایرانیان در هشت سال جنگ تحمیلی با وجود امکانات کم اشاره و بیان کرد: ما توانسته‌ایم در جنگ نظامی و جنگ فرهنگی و جنگ نرم  دشمن را خوار و زبون کنیم.

سردار عروج به سخنان یاوه ترامپ اشاره و او را ملعون ازل و ابد خواند و گفت: خود وی اذعان داشته است در مبارزات نظامی ایرانیان شعوری بالاتر از شعور نظامی کار می‌کند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم اظهار کرد: رزمندگان و شهدا و تمامی مردم در زمان دوران جنگ تحمیلی هر آنچه داشتند در طبق اخلاص در اختیار ایران اسلامی برای پیروزی حق علیه باطل قرار دادند.

دشمنان می خواهند با رخنه در حریم خانواده ها غیرت ایرانیان را بخشکانند

عروج گفت: دشمنان می‌خواهند با رخنه در حریم خانواده‌ها ریشه غیرت ایرانیان را بخشکاند.

وی با اشاره به سخنی از  امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه " شهدا چیزی را برای خود نمی خواهند" گفت:شهدا هیچ چیزی را برای خود نمی خواستند و در راه دفاع از کیان اسلامی به شهادت رسیدند.

سردار عروج با بیان اینکه اگر در جامعه اسلامی مشاهده کردید مسوولی برای خود کار می‌کند دور او را خط بکشید گفت: به چنین مسوولی بی حرمتی و بی احترامی نکنید که در جامعه اختشاش ایجاد شود؛ فقط دور او را خط بکشید و دقت کنید از چه فردی پیروی می کنید.

سردار عروج به نشانه‌های مسوول متعهد اشاره و بیان کرد: به گفته امام خمینی (ره) مسوول متعهد  در جامعه حاضر شده و مردم در کنار او احساس آرامش دارد.

وی با بیان اینکه در زمان هشت سال دفاع مقدس تمامی ایرانیان در جنگ بودند، گفت: این وحدت الهی به گفته امام خمینی به لطف و عنایت پروردگار بوده است که تمام مردم ایران جز عده‌ای اندک با اتحاد در جنگ با دشمن باشند.

تمامی ادیان و مذاهب در ایران پشتیبان نظام و انقلاب هستند

وی با بیان اینکه دشمن از اتحاد ایرانیان انگشت به دهان مانده است، گفت: دشمن می‌داند تمامی مذاهب و ادیان در ایران اسلامی پشتیبان نظام هستند و در پی شکستن اتحاد میان آنهاست.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما اکنون در محاصره اقتصادی هستیم، گفت: این محاصره صد در صد نیست چرا که دشمن نیازمند ایجاد رخنه‌ای در میان ایرانیان برای شکست حتمی آنان است که قطعا به این آمال دست نیافتنی خود نخواهند رسید.

سردار عروج در پایان به پیروی از ولایت فقیه تأکید کرد و گفت: مبادا فریب دشمنان را خورده و دست از آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی و تمسک به ولایت فقیه برداریم.

فارس

انتهای پیامبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website
 

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ