مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پنجشنبه 5 بهمن 1396 / 17:04|کد خبر : 2294|گروه : اقتصادی

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کردستان

سهم بیجار از اعتبارات مشاغل خانگی بیش از یک میلیارد تومان است/ با راه اندازی سامانه کار هیچ عذری از بانک ها پذیرفته نیست

سهم بیجار از اعتبارات مشاغل خانگی بیش از یک میلیارد تومان است/ با راه اندازی سامانه کار هیچ عذری از بانک ها پذیرفته  نیست

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کردستان عملکرد غیر قابل قبول شهرستان در زمینه مشاعل خانگی گله مند بود وعنوان کرد: سهم شهرستان بیجار از اعتبارات مشاعل خانگی یک میلیارد هفتاد میلیون تومان بوده است در حالی که مبلغ هفت میلیون تومان اعتبار پرداخت شده است.

به گزاش خبرنگار بیجار بام ایران،برهان صلواتی ظهر امروز در کارگروه سرمایه و اشتغال شهرستان بیجار ضمن تاکید بر رفع مشکل اشتغال در یار گروس گفت: شهرستان بیجار با وجود منابع عالی در حوزه های مختلف با مشکل بسیار جدی در حوزه اشتعال روبرو است.

وی حل شدن مشکل اشتغال را در گرو روحیه جهادی مدیران دانست وگفت:رفع مشکل اشتغال در استان کردستان و شهرستان بیجار روحیه جهادی و توجه مسئولان را می طلبد تا ضعف مدیریتی موجود را کم رنگ تر کند و استان را در مسیر توسعه اقتصادی واشتعالزایی قرار دهد.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت:مسیر اجرایی پروژها در استان کردستان بسیار طولانی ومعنادار  است.

وی افزود:بانک ها در دریافت تصمین و اجرای قوانین منعطف تر عمل کنند تا سرمایه گذارن بخشی خصوصی عرض اندام کنند وگامی برای اشتعالزایی برداشته شود.

صلواتی با اشاره به  سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی مبنی بر کاهش فعالیتهای دولتی گفت:لازمه کاهش اشتعال دولتی وافزایش سرمایه گذاری در بخش خصوصی وتعاونی ها حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران است.

این مقام مسئول عملکرد غیر قابل قبول شهرستان در زمینه مشاعل خانگی گله مند بود وعنوان کرد: سهم شهرستان بیجار از اعتبارات مشاعل خانگی یک میلیارد هفتاد میلیون تومان بوده است در حالی که مبلغ هفت میلیون تومان اعتبار پرداخت شده است.

وی از راه اندازی سامانه کارا خبرداد واظهار داشت:سامانه کارا برای طرح اشتغال فراگیر راه اندازی شده است و غدری از بانکهای عامل پرداخت و دستگاه های اجرایی پذیرفته نخواهد شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پایان  به سهم ۲۶۰میلیارد تومانی استان کردستان از توسعه روستایی پرداخت و عنوان کرد:  از اعتبار داده شده به استان با تسریع در امور وسهولت در پرداخت باید نهایت استفاده رانمود.

لازمه به ذکر است در این جلسه پرویز نظری به عنوان مدیر اداره کار ورفاه اجتماعی منصوب و از زحمات طاهر مهدی زاده قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/برچسب ها :

راه اندازی سامانه کارمشاغل خانگیاعتباراتمدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی کردستانبیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ