چهارشنبه 29 فروردین 1397 / 09:03|کد خبر : 2400|گروه : اجتماعی

مدیرشبکه بهداشت درمان بیجار اعلام کرد:

نقد لازمه ترقی و نقد سازنده برترین نقد ها است/ راه اندازی انجمن خیرین سلامت در بیجار

نقد  لازمه ترقی و نقد سازنده برترین نقد ها است/ راه اندازی انجمن خیرین سلامت در بیجار

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار با بیان اینکه نقد سازنده برترین نقدها است از راه اندازی انجمن خیرین سلامت با هدف کمک به بهداشت و درمان بیجار خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران محمد مظاهری شامگاه گذشته در جمع اصحاب رسانه،مجموعه سازمان های مردم نهاد و فعالین فضای مجازی با اشاره به نقد منصفانه و بر پایه اطلاعات صحیح گفت: نقد منصفانه و به دور از غرض ورزی  اصحاب رسانه و سازمان های مردم نهاد و مجموع فعالین در فضای مجازی راهگشایی برای  حل مشکلات موجود خواهد بود.

وی با بیان اینکه مشکلات وکاستی ها در همه جا به چشم میخورد اظهار داشت: انعکاس به موقع مشکلات وارائه راهکار برای رفع مشکلات بهترین کار برای مرتفع کردن آن است.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان با بیان اینکه از انتقادات استقبال می نماید و واهمه ایی ندارد گفت:انتقادات باید با ارائه راهکار توام باشد تا باعث جهش به سمت توسعه گردد.

وی لازمه اظهار نظر وانتقاد را علم کامل به مسائل دانست و عنوان کرد: انتقاد اگه براساس اطلاعات صحیح درباره مسئله نباشد سمت وسویی منفی به مسائل خواهد بخشد ونه تنها مشکل را رفع بلکه بزرگتر می نماید.

تشکیل اتاق فکر شبکه بهداشت و درمان بیجار

وی از تشکیل اتاق فکر در شبکه بهداشت ودرمان خبر داد وگفت: در آینده ایی نزدیک اتاق فکری، از مجموعه افراد صاحب نظر تشکیل خواهد شد تا بتوان گامی در راستای توسعه و پشرفت در حیطه بهداشت و درمان برداشته شود.

وی اظهار داشت: انجمن خیرین سلامت، راه اندازی درمانگاه شبانه روزی،راه اندازی مرکز فوریت  ۱۱۵ در بابارشانی و اخذ مجوز برای راه اندازی دومین مرکز فوریت پزشکی در بیجار و جاده خورخوره از اقدامات شش ماهه آینده در راستای توسعه بهداشتی درمانی در دیار گروس است.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان ادامه داد: ارتقای سیستم رادیولوژی و تهیه دستگاه پیشرفته تصویر برداری برای اتاق عمل و مجهز کردن سیستم امحای زباله از دیگر اقدامات می باشد.

63 درصد مردم بیجار در سامانه سیب ثبت نام کرده اند

وی در ادامه در رابطه با سامانه الکترونیکی سیب گفت: تا باحال ۶۳درصد از جمعیت شهرستان و ۶۶درصد جمعیت روستاها در این سامانه ثبت نام نموده و خدمات دریافت کرده اند.

مظاهری تاکید کرد: مردم عزیز می توانند از ساعت ۷:۳۰الی ۱۴:۰۰ جهت ثبت نام در این سامانه با در دست داشتن کارت ملی در۴ مرکز بهداشتی واقع در سطح شهر ثبت نام نموده و از مجموعه خدمات رایگان این مراکز بهرمند شوند.

وی افزود: بیمارستان امام حسین بیجار، عنوان دوستدار مادر وسلامت را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت نموده وکمترین آمار سزارین را درسطح استان به خود اختصاص داده است و کلاسهای آموزشی زایمان فیزیولوژیک را، راه اندازی نموده است.

مظاهری در پایان اظهار داشت: امید است با هم فکری صحیح و یاری افراد دلسوز بامجموعه بهداشت ودرمان شاهد پیشرفت وتوسعه در مسائل بهداشتی ودرمانی باشیم.

انتهای پیام/برچسب ها :

شبکه بهداشت و درمان بیجاردکتر مظاهرینشست فعالین فضای مجازینقداتاق فکربیجاربیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ