چهارشنبه 30 خرداد 1397 / 13:56|کد خبر : 2481|گروه : اجتماعی

در دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار با فرمانده سپاه مطرح شد:

درمانگاه شهید خدایی ظرفیتی برای خدمت به مردم شهربیجار/ راه اندازی ایستگاه اورژانس هوایی در 2 ماه آینده

درمانگاه شهید خدایی ظرفیتی برای خدمت به مردم شهربیجار/ راه اندازی ایستگاه اورژانس هوایی در 2 ماه آینده

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار در دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان گفت: درمانگاه شهید خدایی ظرفیتی برای ارائه خدمات به مردم شهر بیجار است.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران، حسین جعفری در این دیدار با اشاره به خدمات سپاه و بسیج در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: برگزاری ایستگاه های سلامت در ایام مختلف سال، اعزام اکیپ پزشکی رایگان به مناطق محروم شهرستان و برپایی بیمارستان صحرایی از وظایف ذاتی شبکه بهداشت و درمان است که سپاه پاسداران و بسیج به خوبی در این حوزه ورود پیدا کرده اند و یار و همراه ما بودند.

وی با بیان اینکه خدمات سپاه در تمامی حوزه ها چشمگیر است ، افزود: درمانگاه شهید خدایی سپاه بیجار ظرفیتی بسیار مهم برای ارائه خدمات به تمامی مردم در شهرستان است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار از راه اندازی ایستگاه اورژانس هوایی در دو ماه آینده در بیمارستان امام حسین(ع) بیجار خبر داد و بیان داشت: از دو ماه آینده برای اعزام بیماران بد حال از هلی کوپتر استفاده می شود.

 

در ادامه این دیدار فرمانده سپاه بیجار ضمن قدردانی از حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان از اجرای طرح کرامت در مناطق حاشیه نشین و محروم شهرستان بیجار خبر داد و بیان داشت: یکی از سازمان ها و نهادهای که می تواند نقش خوبی در اجرای این طرح داشته باشد شبکه بهداشت و درمان شهرستان است است.

وی تاکید کرد: آموزش و پیشگیری و فضا سازی فرهنگی جهت مقابله با معضلات اجتماعی یکی از ماموریت های اصلی طرح کرامت است.

شعبانی با بیان اینکه درمانگاه شهید خدایی در حال حاضر در بخش های پزشک عمومی، دندانپزشکی ، تزریقات و پانسمان خدمات ارائه می دهد، گفت: همکاری دستگاه های بهداشتی و درمانی و بسیج جامعه پزشکی می تواند اثرات خوبی را برای حوزه سلامت استان به همراه داشته باشد.

فرمانده سپاه بیجار تاکید کرد: امیدواریم با همکاری مدیر شبکه و بهداشت درمان بیجار خدمات پزشکی بیشتری در درمانگاه شهید خدایی به مردم ارائه شود.
در ادامه این دیدار فرمانده سپاه به همراه مدیر شبکه بهداشت و درمان از درمانگاه شهید خدایی بازدید و پیشنهاداتی در خصوص کیفیت بخشی خدمات پزشکی در درمانگاه ارائه شد.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

دیدارمدیر شبکه بهداشت و درمان بیجارفرمانده سپاهراه اندازی ایستگاه هواییاورژانس هوایی بیجاردرمانگاه شهید خداییبیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ