یکشنبه 14 مرداد 1397 / 10:43|کد خبر : 2520|گروه : اجتماعی

شورای شهر بیجار محصور در دیوارهای بتنی

شورای شهر بیجار محصور در دیوارهای بتنی

خارج شدن شورای شهر از پشت دیوارهای بتنی و سخت و ساخت یک اتاق شیشه ای مطالبه بحق مردم دیارگروس است.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران، ، سال۷۸ شورای شهر با چهار چوب و وظایفی تعریف شده و با هدف مدیریت مشکلات شهری در شهرستان ها تشکیل شد به تبع این قانون بیجار ۸۹ هزار نفری از این قاعده مستثنا نبود و برای پنجمین دوره مردم ۷ نفر از منتخبین خود را روانه شورای شهر کردند.

انتخاب شهردار،بررسی و رفع کمبودهای اجتماعی، فرهنگی اقتصادی اجتماعی وآموزشی  از جمله اقدامات مهمی است که اعضای شورای شهر می توانند به انجام برسانند، متاسفانه شورای شهر بیجار فارغ از انجام مسئولیت های محوله به آفت دو دستگی مبتلا شده است.

اختلافات در این دوره شورا به حدی بالا گرفت که منجر به مفتوح شدن پرونده در مراجع قضایی شد.

عدم هماهنگی در تصمیم گیری ها و انجام امور و عدم برگزاری جلسات علنی معضل دیگری است که دامن شورای شهر بیجار راگرفته است و این درحالی است که برگزاری جلسات علنی وشکستن دیوار بتنی میان منتخبین شورا و مردم از مطالبات بحق مردم می باشد.

گریزان بودن از برگزاری جلسات علنی مشکل بزرگی است و ممکن است تصمیماتی نادرست اتخاذ شود که برای شهرستان و مردمان نجیب این سامان بسیار زیانبار و هزینه ساز شود.

بصورت کلی می توان گفت،مردم دیار گروس خواهان شورای شهری شیشه ایی در شهرستان می باشند نه شورایی که خود را پشت دیوارهای بتنی پنهان کند و بر پیکره این دیوارها دست به شعار نویسی و تخریب بزند.

مردم ما باید حس کنند که شورای شهر همانند گوی شیشه ایی مقابل دیدگان آنان است در غیر اینصورت حمایت معنوی مردم متزلزل شده وحقوق شهروندی نادیده گرفته خواهد شد.

متاسفانه بعد از گذشت یک سال از فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بیجار تا کنون اقدام خاص و قابل لمس در سطح شهر صورت نگرفته و مردم همچنان منتظر علنی کردن جلسات با خروجی مناسب و عملکرد مثبت شورا در راستای پیشرفت و توسعه شهر هستند.

انتهای پیام/

 برچسب ها :

شورای شهر بیجارمحصور در اتاق بتنیبیجاربیجار بام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ