سه شنبه 26 آبان 1394 / 12:43|کد خبر : 256|گروه : اجتماعی

طی نامه‌ای صورت گرفت

جوابیه مدیریت بحران بیجار به انتقاد رئیس بیمارستان امام حسین(ع)

جوابیه مدیریت بحران بیجار به انتقاد رئیس بیمارستان امام حسین(ع)

مدیریت بحران شهرستان بیجار انتقاد رئیس بیمارستان امام حسین(ع) از عدم دعوت وی به جلسات مدیریت بحران را با ارسال جوابیه‌ای به دفتر خبرگزاری فارس در بیجار پاسخ داد.

به گزارش بام ایران به نقل از فارس،جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بیجار در روز یکشنبه هفته جاری در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد که رئیس بیمارستان امام حسین از عدم دعوت آن در این جلسه انتقاد کرده بود.

مدیریت بحران شهرستان بیجار هم در پاسخ به این انتقاد که در خبرگزاری فارس منتشر شد، جوابیه‌ای به دفتر خبرگزاری فارس در بیجار ارسال کرده است که در ادامه می‌خوانید.

احتراماً در پاسخ به مطلب منتشر شده در آن خبرگزاری در خصوص انتقاد رئیس بیمارستان امام حسین(ع) بیجار از عدم دعوت به جلسات شورای هماهنگی بحران شهرستان به اطلاع می رساند مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان مسئول واحدهای زیرمجموعه از جمله بیمارستان امام حسین(ع) به طور مرتب به جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دعوت گردیده‌اند.

با توجه به ماهیت شورای هماهنگی بحران و لزوم تشکیل سریع جلسات اتخاذ تصمیمات به موقع، استفاده مفید از وقت و همچنین ایجاد وحدت رویه دعوت از واحدهای زیرمجموعه‌های هر کدام از ادارات و نهادهای شهرستان بنا به تشخیص و جزو اختیارات رئیس محترم این شورا است.

در رابطه با برنامه‌های مقابله با بحران در حوزه بهداشت و درمان، مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان موظف به تشکیل ستاد درون‌سازمانی مدیریت بحران با عضویت مسئولان بیمارستان و دیگر مسئولان این شبکه و جمع‌بندی اقدامات، کاستی‌ها، موانع و ارائه گزارش مربوطه به شورای مدیریت بحران شهرستان جهت اتخاذ تصمیمات لازم است.

همچنین در خصوص اظهارات ایشان مبنی بر انتظارات از بیمارستان در مواقع بحران، به اطلاع می‌رساند مطابق تبصره ماده 7 آیین‌نامه اجرایی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور هر گونه قصور، کم‌کاری یا سهل‌انگاری در مراحل مقابله با بحران توسط مدیران و کارکنان دستگاه‌های ذیربط موجب معرفی آنها به مراجع ذی‌صلاح جهت صدور برخورد قانونی می‌گردد.

لازم به ذکر است، در همان جلسه از طرف ریاست محترم جلسه به اظهارات رئیس بیمارستان امام حسین(ع) بیجار پاسخ داده شد که متأسفانه توسط آن خبرنگاری منعکس نگردیده است.

انتهای پیام/برچسب ها :

جوابیهمدیریت بحرانبیجار بام ایران

نظرات کاربران :

کاکه عباس [پنجشنبه 28 آبان 1394 | 17:08] پاسخ

جنگ جنگ تا پیروزی......
شما را به خدا قسم بس کنی این مسائل کوچک را به درون خونه های مردم نبرید واز این بیشتر مردم را دل سرد نکنید .....آخرتی هم هست مسئولین عزیز

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ