یکشنبه 16 دی 1397 / 10:35|کد خبر : 2722|گروه : سیاسی

یادداشت/ دلیر بهمنی

جناب آقای مرادنیا لطفا اندکی اقتدار!

جناب آقای مرادنیا لطفا اندکی اقتدار!

جناب مرادنیا اگر سخنان شما صحت دارد و افراد و نهادهایی شما را تهدید می کنند، تساهل و تسامح شما را در برابر این باندهای فساد را به حساب چه بگذاریم؟

به گزارش بیجار بام ایران به نقل از کردتودی،  انبارهای پارسیان در مرز باشماق مریوان یکی از عوامل اخلال در فعالیت های این مرز است اما وقتی می خواهیم تکلیف آنرا مشخص کنیم از سوی لابی های قدرتمند تهدید می شویم ...

 

به نظر شما این سخنان از کیست؟؟ این قسمتی از سخنان نماینده عالی دولت و رئیس شورای تامین استان کردستان است !! استاندار کردستان چند روز پیش و در جلسه با فعالین اقتصادی بخش خصوصی گفت که هر وقت می خواهیم تکلیف انبارهای پارسیان در مرز باشماق را مشخص کنیم از سوی لابی های قدرتمند تهدید می شویم ...

 

جناب استاندار جسارت بنده را ببخشید چون می خواهم یک مقدار با شما رک صحبت کنم .

 

این صحبت های شما از دو حالت خارج نیست.

 

یکم یا ناشی از ضعف و ناتوانی شما در اداره امور است و یا دوم اینکه می خواهید عوام فریبی کنید و نقش مبارزه با فساد و رانت را بازی کنید.

 

جناب مرادنیا اگر احتمال اول صحت داشته باشد و این سخنان شما ناشی از ضعف و ناتوانی باشد جهت اطلاع جنابعالی عرض کنم که شما عالی ترین مقام اجرایی و نماینده عالی دولت در استان هستید و اینگونه اعتراف به عجز و ناتوانی زیبنده یک استاندار نیست. استانداران قبل از شما هم قطعا این مشکلات را داشته اند اما هیچ وقت به ناتوانی خود اعتراف نکرده اند.

 

و اما احتمال دوم و اینکه شما می خواهید عوام فریبی کنید و با اینگونه سخنان سر مردم را گرم کنید و ژست مبارزه با فساد بگیرید و در سال 1400 و در پایان دوران مسئولیت خود بگویید برنامه های زیادی داشتم اما نگذاشتند کار کنم. اما در این میان وظیفه و رسالت فعالین سیاسی و ژورنالیست های آزاد و نه قلم به مزد این است که دست شما را برای مردم رو کنند و نیت شما را افشا کنند.

 

ببخشید جناب مرادنیا اگر اینگونه نیست و سخنان شما صحت دارد لطف کنید این لابی های قدرتمند را به مردم معرفی کنید. اینها چه افراد و یا سازمان و نهادهایی هستند که اینگونه شما را تهدید می کنند و در نظام اقتصادی اخلال ایجاد می کنند؟؟

 

چرا اینگونه افراد را که گردن کلفتی می کنند و کارشان به جایی رسیده که شخص استاندار را تهدید می کنند را به نهادهای نظارتی و سازمان بازرسی معرفی نمی کنید؟؟ ترس شما از چیست؟؟ آیا ترس از دست دادن پست و مقام خود را دارید؟؟

 

جناب مرادنیا اگر سخنان شما صحت دارد و افراد و نهادهایی شما را تهدید می کنند، تساهل و تسامح شما را در برابر این باندهایی فساد را به حساب چه بگذاریم؟؟

 

اگر یادتان باشد در ابتدای شروع به کار خود اقداماتی جهت برکناری یکی از معاونین خود انجام دادید اما آقای واعظی طی یک تماس تلفنی اجازه این کار را نداد و شما سمعا و طاعتا قبول کردید. اگر یادتان باشد آقای نوبخت یکی از فرمانداران را به شما تحمیل کرد و شما باز هم سمعا و طاعتا قبول کردید و امر ملوکانه را اجرا کردید.

 

جناب مرادنیا چه دست هایی در پشت پرده در کار است که نمی گذارند فرماندار مریوان انتخاب شود؟؟

 

کاک بهمن!! اینگونه گردن کج کردن در برابر باندهای قدرت و ثروت و فساد چه توجیهی دارد؟

 

جناب استاندار عزیز، کاش مقداری هم در برابر محرومین و مستضعفین استان گردن کج کنید. نمی دانم خبر دارید یا نه؟ کارگران زحمتکش شهرداری سنندج بیش از سه ماه است حقوق نگرفته اند. کاش بجای غلام حلقه به گوش بودن واعظی و نوبخت یک مقدار هم به درد دل پرسنل و رفتگران رنج دیده شهرداری گوش می دادید.

 

کوتاه سخن اینکه جناب مرادنیا لطفا اندکی اقتدار لطفا اندکی ایستادگی در برابر باندهای قدرت و ثروت و فساد.

 

به امید روزی که کردستان استانداری مقتدر، توانا، مدیر و مدبر و با تجربه داشته باشد و بتواند با اقتدار در برابر زر و زور و فساد بایستد. ختم کلام اینکه امیدوارم روزی فرا رسد که در کردستان در دو حوزه تحقیق و تفحصی درست و به معنای واقعی صورت گیرد اول در مرز باشماق مریوان و دوم در معادن قروه، آنوقت بود که مشخص می شد که در این دو حوزه چه جنایت‌ها و چه خیانت هایی در حق مردم صورت گرفته است .

 

دلیر بهمنی کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

انتهای پیامبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ