یکشنبه 30 دی 1397 / 08:50|کد خبر : 2750|گروه : ورزشی

یادداشت؛

عدم ثبات مدیریت در ورزش بیجار سمی مهلک بر پیکره ورزشکاران/ورزش بیجار چوب ندانم کاری مسئولان را می خورد

عدم ثبات مدیریت در ورزش بیجار سمی مهلک بر پیکره ورزشکاران/ورزش بیجار چوب ندانم کاری مسئولان را می خورد

تغییر مکرر مدیریت ورزش و جوانان شهرستان بیجار مانند سمی مهلک بر پیکره ورزشکاران این شهرستان است که کسی یاریگر آن نیست.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، شهرستان بیجار گروس از قدیم الایام مهد پرورش ورزشکارانی بوده که در عرصه مسابقات استانی، ملی و بین المللی خوش درخشیده اند و موجب افتخار بام ایران بودند.

در حال حاضر 3 هزار ورزشکار بیجاری در 20 هیات فعال ورزشی در بیجار مشغول فعالیت هستند که یک هزار و 500 نفر از آنها دارای بیمه ورزشی می باشند.

نبود اسپانسر و حمایت مالی از سوی اداره متولی یعنی ورزش و جوانان موجب اظهار نگرانی و گلایه فراوان در بین ورزشکاران بیجاری شده است که سابقه درخشش آنها در میادین ملی و بین المللی بر کسی پوشیده نیست.

گلایه و نارضایتی ورزشکاران در کم کاری اداره ورزش و جوانان که موجب شده چندین نفر از ورزشکاران بیجاری که دارای حکم قهرمانی هستند به دلیل نبود حمایت در شهرهای دیگر افتخار آفرینی می کنند در گزارش های متعدد از همین رسانه منتشر شده است ، اما نکته قابل تامل تغییر مکرر مدیر اداره ورزش و جوانان بیجار است.

شهرستان بیجار از سال 85 تا کنون مدیری ثابت در عرصه ورزش نداشته و هر کدام که آمده اند با حکم سرپرستی یکسال یا چند سال را مشغول خدمت بوده اند و به دلیل اینکه نتوانسته اند بالادستی ها خود را راضی نگه دارند از این حکم سرپرستی نیز عزل و فرد دیگری جایگزین آنها شده است.

اکبر صفی نیا دارای لیسانس تربیت بدنی است که از اول مهر سال 85 تا 10 مهر سال 91 بعنوان مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بیجار مشغول فعالیت بود، بعد از آن ثقفی به مدت 15 ماه سکان ورزش بیجار را در دست گرفت و سپسهادی شهبازی به مدت 18 ماه بعنوان مدیر این اداره معرفی شد و در سال 95 مجدد اکبر صفی نیا به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان بیجار معرفی شد.

در طی چند سال اخیر چوب عدم اتحاد بین فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان را ورزشکاران بیجار دارند می خورند که مشخص نیست این روند تا کی ادامه دارد و چرا باید ورزش و ورزشکاران ما قربانی بازی های سیاسی شوند.

سال گذشته در همین ایام افشین فرخیان فردی که حتی یک روز سابقه کار اجرایی و مدیریتی در هیچکدام از ادارات شهرستان بیجار را نداشت به سفارش نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی سکان اداره ورزش و جوانان بیجار را به دست گرفت.

در چند روز اخیر با توجه به نارضایتی ورزشکاران از مدیر سفارشی به دلیل نداشتن سابقه ورزشی ، زمزمه تغییر اداره ورزش و جوانان بیجار به گوش می رسد و طبق شنیده ها قرار است یکی از سرپرست های قبلی اداره ورزش و جوانان بیجار به عنوان مدیر این اداره معرفی شود.

مسئولان اجرایی ما از فرماندار گرفته تا مدیر کل امور ورزش و جوانان استان و نماینده  باید این را بدانند که چرا نورچشمی های خود را در اداراتی مشغول به خدمت می کنند که به دلیل عدم تخصص و کاراجرایی موجب عقب ماندگی و نارضایتی جامعه هدف آنها می شوند.

به گفته ورزشکاران شهرستان بیجار تغییر در تحول ورزش بیجار باید هر چه سریعتر انجام شود و کسی در این منصب قرار بگیرد که بتواند عقب ماندگی های گذشته را جبران و به فکر درست کردن آینده ورزش و جوانان این شهرستان باشد.

مسئولان ما اگر امروز قدر ورزشکارانی مانند روح االه عزیزخانی ، علی راستگو ، رامی بابالو، فاطمه بابامرادی، کوثر زمانی و امثال این آنها را ندانند باید منتظر باشیم فردا روزی مانند فرزاد خدایاری رکاب زن قهرمان بیجار در شهرهای دیگر به فعالیت ورزشی خود بپردازند.

انتهای پیام/برچسب ها :

عدم ثبات مدیریتیورزش بیجارمدیر سفارشینارضایتی ورزشکارانبیجار

نظرات کاربران :

مهدوی [دوشنبه 1 بهمن 1397 | 07:08] پاسخ

آقای فرخیان یکی از مدبرترین و پاک دست ترین نیروهاست
اگر ایشان یخورده به افراد ناپاک و مناصب قدرتی باج می داد ، الان مدیر نمونه بود
البته برداشت سوء و توهین به باقی مدیران نشه
تشکر از مطالبتون

mohammad [چهارشنبه 3 بهمن 1397 | 11:36] پاسخ

تشکر از مدیریت بی‌بدیل استاد فرخیان

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ