چهارشنبه 15 اسفند 1397 / 12:21|کد خبر : 2836|گروه : فرهنگی

ایام شهادت 11 غیور مرد کرد را به یاد دارید که چگونه چریکه‌‌شو به آنها اهانت کرد؟

آقای امان‌الهی دیدی چوب خدا صدا ندارد؛ در برنامه‌ای که به شهدا بی‌حرمتی شد حرمت خود و یک مجموعه را نیز شکستند!

آقای امان‌الهی دیدی چوب خدا صدا ندارد؛ در برنامه‌ای که به شهدا بی‌حرمتی شد حرمت خود و یک مجموعه را نیز شکستند!

شهادت 11 غیور مرد کرد را به یاد دارید که چگونه صدا و سیمای کردستان در ایام شهادتشان در برنامه چریکه‌‌شو ترانه و موسیقی پخش کرد و به شهدا اهانت شد، دیری نپایید که خدا انتقام گرفت و در همان برنامه عوامل آن اتفاق را جریمه سختی کرد.

به گزارش بیجار بام ایران به نقل از کردتودی ، درست هفت ماه پیش بود که خطاب به مدیرکل صدا و سیمای کردستان در پی اهانت به شهادت 11 جوان کرد در مریوان در برنامه چریکه شو عنوان کردیم؛ «جناب مدیرکل، واقعا پخش برنامه ای کاملا ضد فرهنگی و چرت و پرتی مانند «چریکه شو» در این ایام که هنوز در عزای شهیدان امنیت هستیم، می تواند چه توجیهی داشته باشد؟! آیا حضرتعالی و همکاران شما هنوز از شهادت این فرزندان رشید بی اطلاع هستند، که گویی اگر این برنامه مصبیت بار فرهنگی «چریکه شو» را پخش نکنید به زعم خودتان فرهنگ کردستان دچار رکورد می شود! چرا باید یک رسانه ملی اینچنین بی تفاوت از کنار خون شهیدان بگذرد و با برنامه ای بدون محتوا و فاقد هرگونه استانداردهای فرهنگی مانند «چریکه شو» بخواهد احساسات پاک مردمان یک استان را به بازیچه بگیرد!».

 

عدم عبرت مسؤولان صداو سیما سبب شد تا در شب 13 اسفند 97 اتفاقی در همین برنامه ضد فرهنگی رقم بخود که تا ابد در تاریخ صدا و سیمای کردستان نقش ببندد و هر وقت به یادش بیفتند از خجالت سر شرمندگی پایین بیندازند. این چنین شد که در پخش زنده دوشنبه‌شب این برنامه و در مابین ورود به یکی از آیتم‌های آن، یکی از مجریان آن جمله‌ای غیراخلاقی و خلاف عرف و ارزش‌های اسلامی بیان می‌کند که تمامی گروه‌ها و کانال‌ها در فضای مجازی از خودی و غیرخودی به این موضوع پرداختند.

 

و اما محمدمکائیل احمدی در این رابطه با ارسال یادداشتی به سایت کردتودی اینگونه به موضوع مذکور پرداخته است:

 

 بخشی از وصیت نامه الهی سیاسی حضرت امام خمینی (ره)؛ « وصیت من به مجلس شورای اسلامی در حال و آینده و رئیس جمهور و رؤسای جمهور ما‌بعد و به شورای نگهبان و شورای قضایی و دولت در هر زمان، آن است كه نگذارند این دستگاههای خبری و مطبوعات و مجله‌ها از اسلام و مصالح كشور منحرف شوند. و باید همه بدانیم كه آزادی به شكل غربی آن، كه موجب تباهی جوانان و دختران و پسران می‌شود، از نظر اسلام و عقل محكوم است. و تبلیغات و مقالات و سخنرانیها و كتب و مجلات برخلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح كشور حرام است. و بر همة ما و همة مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است. و از آزادیهای مخرب باید جلوگیری شود. و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و كشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود، همه مسئول می‌باشند. و مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یكی از امور مذكور نمودند به دستگاههای مربوطه رجوع كنند و اگر آنان كوتاهی نمودند، خودشان مكلف به جلوگیری هستند . خداوند تعالی مددكار همه باشد».

 

جناب آقای امان اللهی مدیرکل محترم صداوسیمای مرکزکردستان با عرض سلام وبا درود بر خاتم پیامبران و خاندان پاکش، با نگرانی قلم را به دست گرفتم و بر لوح ادب می‌سائیم تا بخشی از آنچه در نهانخانه دلم در خصوص مدیریت جنابعالی در صدا وسیمای مرکز کردستان وپخش برنامه از این مرکز می‌گذرد (به ویژه برنامه چریکه شو ) را با شما در میان بگذاریم.

 

مدیرکل محترم صداوسیمای مرکزکردستان همچنان که مستحضر هستید وقتی مدیری در راس یک دستگاه فرهنگی در یک استان قرار می گیرد باید با فرهنگ ، تاریخچه ، آداب ، رسوم و..... آن منطقه آشنا باشد . فرهنگ وشیوه تبلیغات دشمنان نظام وگروهکهای ضد انقلاب در آن استان را بشناسد گروهکهای ضدانقلابی که خون هزاران شهيد انصار ومهاجر را در این قسمت از خاک ایران اسلامی به زمین ریختند.

 

نگاهي گذرا به تاريخ پرفراز و نشيب و همراه با افتخار کردستان، مهر تأييدي بر عظمت ، درخشندگي و درعين حال مظلوميت مردم کردستان در برابر گروهکهای ضدانقلاب می باشد.

 

کردستان در سال‌های پس از انقـلاب اسلامی و درحال حاضر ،‌ فراز و نشیب‌های فراوانی را که توسط گروههای ضداسلام به آن تحمیل شد ، پشت سر گذاشت، و در گیر و دار حوادث مختلفی که از طرف عمال بیگانه بر این منطقه تحمیل شده بود، مقاومت نمود.

 

 در دل تاریخ رویدادهای کردستان سایة شوم گروهکهای بیگانه‌‌پرست بر سراسر منطقة گسترده شده است. استان کردستان و سرزمین لاله‌گون این دیار، مشهد غریب 22 هزار شهید مهاجر و انصار است. که قدم به قدم این خاک عطرناک منقش به تابلوی خوش آب و رنگ ایثار و مقاومت می باشد. از سبزه‌زاران دشت اورامان تا کمین‌گاه‌های مخوف دزلی و درة شیطان، سه‌راه حزب‌الله، آبیدر، آربابا، آلوت سیرانبند، درة پمدان، سلطان‌سراج‌الدین و دهها نقطة دیگر که امروز سرسبزی خود را مدیون رنج و ایثار و مقاومت یاران سفر کرده می‌دانند و فریاد جگر سوز « کجایید ای شهیدان خدایی» را سر می‌دهند.

 

وجود بيش از دوهزار نقطه‌ي يادمان در استان ،كه تنها دويست نقطه‌ي آن مربوط به سنندج است، حكايت روشني از گستردگي ميدان رزم و شهادت می باشد و نام شهداي بزرگي بر تارك بلند اين مجموعه مي‌درخشد كه سرزمين كردستان آزادي خود را مديون خون پاك آنها می داند. و امنیت پایداری که امروزه شاهد آن در منطقه هستیم نتیجه تلاش ها و رشادت های جوانان کُرد است که با جان و دل از مرزها دفاع کرده و زمینه استقرار آرامش مطلوب در شهرها و روستاها را فراهم آوردند تا امروز مدیرانی چون حضرتعالی بتوانید آزادانه بر کرسی ریاست در این استان تکیه زنید .

 

جناب آقای امان اللهی زمانیکه حاج صادق آهنگران حماسه‌خوان جبهه‌های مقاومت ایران بود. وقتی ((با نوای کاروان)) را سر می داد هزاران جوان ایرانی وکردستانی سر از پا نمی شناختند وراهی جبهه های جنگ می شدند واین بلبل حضرت امام خمینی (ره) نقش تعیین کننده ایی در مقاومت مردم ایران اسلامی علیه دشمنان را داشت بطوریکه وقتی عراقی‌ها بعد از اینکه رزمنده‌ای شبیه آهنگران را اسیر کردند، با شادمانی در رادیو بغداد اعلام کردند «بلبل خمینی» را گرفته‌اند!

 

در این میان کسانی مثل ناصر رزازی ، نجم الدین غلامی و... از همان روزهای اول انقلاب در کردستان جذب گروهکهای ضد انقلاب شدند ونقشی را که حاج صادق آهنگران در جذب جوانان به نظام وانقلاب وگرویدن آنان به جبهه ومقاومت از ایران اسلامی ایفاء می کرد ، این آقایان این نقش را ، بسیار پررنگ تر با خواندن آوازهای حماسه ای ضدنظام مقدس جمهوری اسلامی در جذب وگرویدن جوانان کردستانی به گروهکهای ضدانقلاب داشتند. به راستی می توان ناصر رزازی ، نجم الدین غلامی و... را بلبل گروهکهای ضدانقلاب نامید که در به شهادت رساندن هزاران جوان ایران اسلامی بخصوص جوانان پیشمرگ مسلمان کُرد نقش ارزنده ایی را داشتند گروههاى مسلح مزدور دشمن به انتقام رشادتهاى این جوانان، حتّى گاهى خانواده‏هاى آنها را از دم تیغ بیرحمانه‏ى جنایت خودشان گذراندند.

 

مدیرکل محترم صداوسیمای مرکزکردستان امروز رسانه ملی در استان کردستان به مرکزی برای نشر وبازخوانی آوازهای ناصر رزازی ، نجم الدین غلامی ، قادر الیاس و... تبدیل شده است وحتی نحوه گریم ، پوشش لباس و حضور اشخاص وچهره ها در برنامه ها به ویژه  برنامه ی چریکه شو مثل همین گروهکهاست وشما بعنوان مدیر این مرکز تا کی می خواهید چشمان خود را باز نکنید و تاریخ کردستان وظلمی را که از جانب این آقایان به این سرزمین ومردمانش شده است. را نبینید.

 

تا کی عوامل ومجریان برنامه های صدا وسیمای مرکز کردستان از الفاظی استفاده می کنند که خط قرمز مردم این دیار است وبارها مورد انتقاد روحانیون معزز ومعظم اهل سنت وتشیع و ائمه جمعه وجماعت استان قرار گرفتید ولی بازهم توجه نکردید؟؟؟  

 

تا اینکه از شبکه اصالت وفرهنگ ، در برنامه چریکه شو جمله ایی از زبان مجریان پخش گردید که مایه شرم هر  بیننده ایی شد و حتی نوشتن آن جمله مایه تاسف است؟؟؟؟

 

اگر امروز در بسیاری از مناطق کُرد نشین مشاهده می کنیم تعدادی از مردم در انظارعمومی بدون رعایت احکام شرع اسلام وبه سبک غربی ها به رقص و پایکوبی می پردازنند و مراسم هایی را برپا می کنند که خشم وغضب خداوند را به همراه دارد وبه تقلید از فرهنگ بیگانه می پردازنند و آسایش وآرامش را از جامعه می گیرنند. بطوریکه پرسنل خدوم دستگاههای انتظامی وامنیتی ساعت ها وقت خود را صرف بازگشت آرامش به جامعه می کنند نتیجه برنامه ها وفرهنگ سازی هایی است که جنابعالی در طول مدیریتان در صداوسیمای مرکز کردستان انجام دادید.وبه راستی حریم ها را شکستید.

 

جای تاسف دارد که در آن مرکز نسبت به منافع ملی حساسیت خاصی صورت نمی گیرد به نظر شما تنها جذب مخاطب برای یک برنامه کافی می باشد که به نظر اینجانب آن هم باید ریشه یابی شود؟ چرا که حضور بعضی از اشخاص در این برنامه با گریم ، اصلاح سروصورت ، نحوه پوشش لباس ، حرکات بدن در هنگام پخش و....شبیه به آقایان ناصر رزازی و  نجم الدین غلامی  وخواندن آوازهای این گروهکهای ضداسلام می باشد؟

 

چرا که شناخت آسيبها و آفتهايي که انقلاب اسلامي را تهديد مي کنند، نخستين و اساسي ترين قدم در جلوگيري از پيدايش و رشد آسيب هاست و تلاش لازم براي پويايي سير تکاملي انقلاب اسلامي را قوت مي بخشد. و کسانی خواسته ویا ناخواسته از همه امکانات نظام استفاده می کنند تا در راه تشخيص حق از باطل و حرکتِ بدون لغزش در مسير مستقيم دين و انقلاب اسلامي، خدشه و انحراف و ابهام ايجاد کنند باید مورد مواخذه قرار گیرند وهیچ مسئولی نباید در این راه کوتاهی کند چراکه بنابه فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)؛ («حفظ نظام از واجبات شرعيه وعقليه است ».

 

جناب آقای امان الهی لذا اینجانب مطابق با اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(( دعوت به خیر، امر به معروف و نهی از منكر، وظیفه‌ایست همگانی و متقابل برعهده مردم نسبت به یكدیگر، دولت نسبت به مردم، مردم نسبت به دولت..... والمؤمنون والمؤمنات بعضهم اولیاء بعض یامرون بالمعروف و ینهون عن المنكر.... ))به شما توصیه می کنم ضمن استعفاء ، از مردم شریف استان کردستان وجامعه خبازان عذرخواهی کنید و دیگر این رسانه ملی را به محلی برای تبلیغات ضدارزشهای اسلامی واخلاقی و گروهکهای ضدانقلاب تبدیل نکنید. وتحقیات لازم در خصوص مجریان وعوامل اجرایی برنامه های زنده وخانواده های ایشان و وابستگی آنها به گروهکهای ضدانقلاب بعمل آورید تا به هیچ وجه خون جوانان این مرز وبوم که  با اقتدار به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سيد الشهدا(ع)، در راه صیانت از مرزهاي عقيدتي ، فرهنگی و جغرافيايي جمهوري اسلامي ایران ، به ویژه ترویج وگسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) از هيچ كوششي فروگذار نکردند و با خون پاك خود شجره طيبه انقلاب اسلامي را آبياري نمودند و بر دشمن پليد شوريدند و سرافرازانه آواي اقتدار سرودند،نادیده گرفته نشود.

 

امید است همه ما در پیمودن راه شهدای والامقام و در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران موفق وموید باشیم.

 

انتهای پیامبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ