چهارشنبه 21 فروردین 1398 / 11:58|کد خبر : 2886|گروه : سیاسی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی :

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تهدید و تهمت ابایی ندارد/ سپاه در برابر کینه های دشمنان سینه سپر کرده است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تهدید و تهمت ابایی ندارد/  سپاه در برابر کینه های دشمنان سینه سپر کرده است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ضمنئ محکوم کردن اقدام وقیحانه رییس جمهور منفور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تهدید و تهمت ابایی ندارد و در مقابل دشمنان سینه سپر کرده است.

حمدالله کریمی در گفتگو با خبرنگار بیجار بام ایران با اشاره به اقدام وقیحانه رییس جمهور منفور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ، اظهارد اشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی و برآمده از متن انقلاب و همچنین مدافعی امین برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

 

وی افزود: این نهاد مقدس وظیفه حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در همه عرصه ها و برهه های تاریخی عهده دار بوده و سینه خود را سپر بلا برای دفاع از هویت و اصالت انقلاب اسلامی کرده است ، بر همین اساس است که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی طی سالهای متمادی برای به زانو در آوردن انقلاب بر شکستن سد و دژ محکم سپاه پاسداران تمرکز یافته اند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طی دوران قریب به 4 دهه گذشته ، سپاهیان جمهوری اسلامی از جانب اشرار و اجانب با طرح ادعاهای واهی مورد هجمه های بسیار بوده اند ، گفت: اما سپاه در برابر کینه ها و قساوت های دشمنان سینه سپر کرده و ایستاده است.   

 

به گفته این مسئول : سرتعظیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها در برابر ولی امرمسلمین و فرماندهی مقام معظم کل قوا و ملّت بزرگ ایران است و این نهاد با لطف و عنایت حضرت حق چراغ امید مستضعفان ، آزادی خواهان و عدالت جویان جهان می باشد.

 

کریمی ادامه داد: دشمنی دولت و حاکمیت امریکای مستکبر و ایادی بی اراده اش با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملّت ایران تازگی ندارد لیکن ، سپاه با تکیه بر ایمان و باور درونی با عزم و عزّت در برابر تیرهای زهرآگین دشمنان سبک سر ایستاده است .

 

وی اذعان کرد:به یقین پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از ملّت های رنج کشیده و مسلمان ، ابایی از تهدید و تهمت نخواهند داشت و منتظر تعریف و تمجید دشمنان نیز نخواهند بود که رسم مردان و زنان این دیار در دفاع از کیان دین و میهن به درازای تاریخ است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هریک از مردم شهرستان بیجار خود را یک پاسدار می داند ، اعلام کرد: مردم ولایتمدار بیجار بر این پاسداری و دلدادگی برای دفاع از حریم اسلام ، ولایت و میهن تا پای جان همچون هم مسلکانشان در فراز و فرودهای انقلاب اسلامی پرچم برافراشته اند و این است ندای آزادی خواهی و استکبار ستیزی ملتی که همیشه گوش به فرمان ولی امر خود دارند.

 

وی به نقش پاسداران در حفاظت از مرزها اشاره کرد و بیان داشت: امروز نقش بی بدیل نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران در صیانت از استقلال،امنیت،تمامیت ارضی و ارزش های دینی و ملی در سایه توجه و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و پشتوانه مردمی،برکسی پوشیده نیست.

 

کریمی اعلام کرد: به گواه تاریخ ایران و ایرانی همواره منادی صلح و دوستی در جهان بوده جز آنجا که بر خود ظلمی دیده و دیگر سکوت را روا ندانسته است.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک این نهاد اسلامی مسؤولیت خطیر سپاه و توانمندی‌های آن در عرصه‌های مختلف، آن را نهادی فراتر از همه خط ‌‌کشی‌های متداول سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تبدیل کرده است و تا به امروز در هر شرایط و بحرانی این فرزندان غیور ملت و پاسداران انقلاب در کنار مردم و یاور آنان و کشور بوده‌اند.

 

 وی تصریح کرد: امروز سران آمریکای جنایتکار که دستانشان به خون هزاران کودک، جوان، زن و مرد بیگناه در کشورهای مختلف آغشته است و مصداق واقعی و عینی تروریست هستند، وقیحانه فرزندان رشید اسلام را تروریست می‌خواند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن  این  اقدام حقیرانه و رذیلانه دولت امریکا ، افزود: بر این باورم که با این حرکت شرم آور نقاب از چهره واقعی کسانی  که شعار دفاع از حقوق انسانها و برابری ملّت ها را سر می دهند، برداشته شده است.

انتهای پیام/

 برچسب ها :

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامیسپاهتروریستآمریکا

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ