دوشنبه 13 خرداد 1398 / 08:15|کد خبر : 2988|گروه : سیاسی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان؛

استاندار با مدیران کم کار برخورد کند

استاندار با مدیران کم کار برخورد کند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما از استاندار محترم که چندین جلسه هم با وی داشته ام و می دانم به مردم تعلق خاطر و دغدغه مشکلات معیشتی مردم را دارند تقاضا میکنم با مسوولانی که کم کاری می کنند و مردم را ناامید می کنند، برخورد کنند.

سردار محمدحسین رجبی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بیجار بام ایران ، اظهار داشت: یکی از ماموریت های اصلی سپاه بیت المقدس کردستان محرومیت زدایی است که در قالب طرح های قرارگاه پیشرفت و آبادانی و مردم یاری در حال خدمت رسانی به مردم محروم استان کردستان است.

 

وی با بیان اینکه در سال های قبل در راستای این ماموریت اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: توجه به کلیه مناطق استان کردستان به صورت عمومی و توجه به مناطق کم برخوردار و محروم به صورت ویژه در دستور کار اقدامات محرومیت زدایی است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: فعالیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شرق شهرستان بیجار و سروآباد از مهمترین اقدامات محرومیت زدایی سپاه بیت المقدس کردستان در مناطق محروم استان کردستان است.

 

سردار رجبی ادامه داد: در این دو شهرستان برای تصویب طرح ها و گرفتن اعتبارات مورد نیاز جهت اتمام پروژه های محرومیت زدایی اقدامات خوبی تا کنون انجام شده است.

 

در حوزه محرمیت زدایی کردستان در رده اول تا دهم  کشور قرار دارد

 

وی با تاکید بر اینکه در حوزه محرومیت زدایی که شامل کل استان کردستان می شود پروژه های خوبی انجام شده عنوان کرد: در یک جمعبندی کلی استان کردستان در اجرای طرح های محرومیت زدایی جزء استان های اول تا دهم کشور است و در اجرای طرح های قرارگاه پیشرفت و آبادانی جزء رده های اول تا چهارم قرار گرفته ایم.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان با بیان اینکه ماموریت اصلی ما ایجاد امنیت است ، اعلام کرد: اقدامات خوبی تا کنون در حوزه محرومیت زدایی در استان کردستان توسط سپاه بیت المقدس انجام شده که جای تلاش بیشتر هم است.

 

هدف از انجام طرح های مشارکتی کمک به دولت است

 

سردار رجبی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های ما در سال 98 که در این راستا جلساتی با استاندار ومعاونین وی برگزار شد اجرای پروژه های مشارکتی با حضور خیرین ، دولت و سپاه است.

 

وی تصریح کرد: استاندار کردستان و معاونین وی از این طرح استقبال خوبی کردند و بر اساس آن جلساتی نیز برای فرمانداران برگزار شد که توسط خود بنده توضیحات لازم برای اجرای این پروژه ها ارائه شد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هدف اصلی ما از انجام این طرح ها کمک به دولت و ارتقا سطح توانمندی و کارآمدی نظام در استان کردستان است.

 

این مسوول اذعان کرد: به صورت صادقانه از همین جا اعلام میکنم به آن شکلی که برنامه ریزی و تعریف کرده بودیم که به صورت جهادی پروژه های برای کمک به مشکلات استان انجام دهیم نشد.

 

سردار رجبی با تاکید بر اینکه سپاه بیت المقدس کردستان در حوزه محرومیت زدایی مانند سال های قبل فعالیت های خود را انجام می دهد ، تصریح کرد: در مشارکت سه ضلعی که تعریف کرده بودیم دولت سپاه و خیرین فعلا از دو بال خیرین و دولت چیزی ندیده ایم.

 

وی با بیان اینکه امنیت زیر ساخت تمامی اقدامات در استان کردستان است ، خاطر نشان کرد: اصلی ترین ماموریت سپاه بیت المقدس کردستان که نیاز اصلی مردم به حساب می آید است تامین امنیت است.

 

به گفته فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان، امنیت در استان کردستان مثل سایر استان های کشور بر خلاف میل استکبار و دشمنان که در بیرون از مرزها  همواره برنامه ریزی می کنند که امنیت ما را مخدوش کنند از یک تراز قابل قبولی برخوردار است که زمینه را برای توسعه و سرمایه گذاری فراهم می کند.

 

عدم مدیریت صحیح موجب بروز مشکلات معیشتی مردم شده است

 

این مسوول در ادامه به مشکلات اقتصادی مردم اشاره کرد و بیان داشت: امسال بخاطر تشدید دشمنی های استکبار در راس آن آمریکا در حوزه اقتصاد و معیشت موجب بروز مشکلاتی برای مردم شده است.

 

سردار رجبی با تشریح مشکلات سیاسی کشور ، افزود: در طول 40 سال گذشته دشمنان ما با انواع شیطنت ها برای دلسرد کردن مردم از نظام از هیچ تلاشی دریغ نکردند و انواع توطئه ها را بر علیه ایران بکار گرفتند.

 

وی با اشاره به تشدید دشمنی ها آمریکا در طول 4 سال گذشته و وجود فشار اقتصادی بر مردم ، اظهار داشت: تحریم دشمن بخاطر این است که ما دست از داشته های خودمان برداریم و برگردیم به همان دوران وابستگی که این خواب برایشان تعبیر نشد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس تاکید کرد: یکی از راه های بروز مشکلات معیشتی مردم عدم مدیریت صحیح متناسب با وضعیت روز و عدم روحیه جهادی و ناکارآمدی که موجب نگرانی است.

 

سردار رجبی با بیان اینکه ما در یک شرایط جنگ اقتصادی به سر می بریم گفت: نباید مسئولان ما با کنترل قیمت ها ، افزایش نظارت ها و کنترل شبانه روزی به فکر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشند؟

 

وی اذعان کرد: این مدیریت ها برازنده شرایط جنگ اقتصادی و مشکلات معیشتی نیست و مدیری که نمی تواند بر قیمت کالاها نظارت کند با آنها برخورد شود .

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: با این قیمت های سرسام آور و قیمت گذاری های متفاوت این سوال در ذهن مردم به وجود می آید تیم نظارتی دولت کجاست؟

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: ما به از آن دسته از مدیرانی که دغدغه خودشان را دغدغه مردم می دانند و به مردم تعلق خاطر دارند و نگران این وضعیت هستند و در این راستا هم تلاش می کنند قدردانی میکنیم و از آن دسته مدیرانی که نسبت به شرایط بی تفاوت هستند و با کم کاری خودشان موجب می شوند روزگار به مردم سخت بگذرد انتقاد میکنم.

 

وی تاکید کرد: ما از استاندار محترم که چندین جلسه هم با وی داشته ام و می دانم به مردم تعلق خاطر و دغدغه مشکلات معیشتی مردم را دارند تقاضا میکنم  با مسوولانی که کم کاری می کنند و مردم را ناامید می کنند، برخورد کنند.

 

انتهای پیامبرچسب ها :

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستانامنیتقرارگاه پیشرفت و آبادانیمحرومیت زداییمشکلات اقتصادیکم کاری مسوولان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ