شنبه 25 آبان 1398 / 09:19|کد خبر : 3222|گروه : اقتصادی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی :

استاندار برای انجام پروژه های بیجار قاطعیت ندارد/ کلنگ زنی پروژه پتروشیمی موکول به سفر رییس جمهور به کردستان شده است

استاندار برای انجام پروژه های بیجار قاطعیت ندارد/ کلنگ زنی پروژه پتروشیمی موکول به سفر رییس جمهور به کردستان شده است

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در خصوص احداث کارخانه فولاد در شهرستان بیجار گفت: با توجه به اینکه بارها از شخص استاندار درخواست کردم هر چه سریعتر وضعیت فولاد شهرستان بیجار را تعیین تکلیف کند ، متاسفانه استاندار کردستان برای انجام پروژه های شهرستان بیجار هیچ قاطعیتی ندارد.

حمدالله کریمی در گفتگو با خبرنگار بیجار بام ایران ، اظهار داشت: در نطق هفته گذشته در مجلس یکی از درخواست بنده از رییس جمهور و وزرای مربوطه مشخص کردن وضعیت پروژه فولاد و پتروشیمی بیجار است.

 

وی با بیان اینکه انجام پروژه پتروشیمی با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی صورت می گیرد ، افزود: مکان یابی و جانمایی این پروژه مهم صنعتی در شهرستان بیجار انجام شده است ، اما استاندار کردستان کلنک زنی این پروژه را موکول به سفر رییس جمهور به استان کردستان کرده است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصمیم استاندار برای کلنگ زنی این پروژه منوط به حضور رییس جمهور در استان شده است ، گفت: بنده به شخض وزیر نفت نامه نوشته ام که باید مطالعات و مقدار هزینه برآورد برای انجام این  پروژه را هر چه سریعتر برای مردم بیجار شفاف سازی کند و شخص وزیر نفت برای کلنگ زنی این پروژه حضور داشته باشد.

 

عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص احداث کارخانه فولاد در شهرستان بیجار گفت: با توجه به اینکه بارها از شخص استاندار درخواست کردم هر چه سریعتر وضعیت فولاد شهرستان بیجار را تعیین تکلیف کند ، متاسفانه استاندار کردستان برای انجام پروژه های شهرستان بیجار هیچ قاطعیتی ندارد.

 

کریمی با تاکید بر اینکه وظیفه نماینده پیگیری امورات شهرستان از طریق تذکر، سوال و نطق در صحن مجلس است  ، بیان داشت: استاندار کردستان باید برای انجام پروژه های مهم شهرستان که نقش مهمی در پیشرفت و آبادانی آن دارد همتی بیشتری داشته باشند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرکت ایمیدرو که سرمایه گذار احداث کارخانه فولاد در بیجار است اقدامات خود را منوط به تصمیم گیری استاندار کرده است.

 

کریمی علت تعلل استاندار کردستان را اینگونه بیان کرد: به گفته شخص استاندار، او می خواهد چرخه کامل فولاد را در بیجار مستقر کند و برای راضی نگه داشتن مردم قروه صنعت دیگری را به آنها بدهد در حالیکه همین حالا بر عکس این قضیه عمل می شود و قروه دنبال چرخه کامل فولاد است و استاندار در خواب زمستانی به سر می برد.

 

عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با توجه به اشرافیت شخص استاندار به شهرستان بیجار و وجود ظرفیت های موجود باید با قاطعیت حق مردم بیجار را بدهد و تعلل در این امر پذیرفتنی نیست.

 

انتهای پیامبرچسب ها :

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامیپتروشیمیفولاداستاندار کردستانبیجارقاطعیت

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ