پنجشنبه 28 آذر 1398 / 10:08|کد خبر : 3279|گروه : سیاسی

یادداشت دانشجویی؛

توهم پیروزی در انتخابات یا فقیرتر کردن مردم!

توهم پیروزی در انتخابات یا فقیرتر کردن مردم!

نمیدانم با کدام حساب و کتاب بازهم می‌خواهید کاندید مجلس بشوید؛ توهم پیروزی و یا فقیر‌تر کردن مردم و بی اعتمادسازی بیشتر!

مسعود شهنواز با ارسال یادداشتی به بیجار بام ایران  نوشت : بار دیگر شاهد به رسمیت شناختن حاکمیت سرمایه و سرمایه‌سالاری کشور هستیم و باز هم مرفهین بی درد و ثروتمندان بی‌دغدغه جامعه که قرار بود پس از انقلاب در جای خود نشانده شوند، می‌توانند با اتکا بر ثروت و رفاه خود و به اعتبار قوانین توهین آمیزی که ظاهرا شما ساخته اید قله‌های پیشرفت کشور را بدون کمترین دغدغه‌ای فتح کنند و در عوض مستضعفین و حتی اقشار عادی مردم، با تلاش شبانه روزی در پشت سد گرانی، تورم، بیکاری بمانند و نظاره گر ظلم و بی عدالتی دیگری از سوی برخی مسئولین باشند.

 

متاسفیم که بار دیگر با تصمیمات غلط شما، انقلاب اسلامی از آرمان‌ها و اهداف خود که در سخنان امام خمینی عزیز مبنی بر«حمایت و دفاع از محرومین در برابر مرفهین بی درد» جلوه گر بود فاصله می‌گیرد و در آن «جنگ فقر و غنا» و«جنگ پا برهنه‌ها و مرفهین بی‌دردی» که امام (ره) ترسیم کرد، باز هم شما اغنیا را پیروز کردید و انتظار نداشته باشید که شما را هنوز هم پیروان واقعی امام و رهبری بدانیم.

 

بیان این حقیقت که صاحبان مال و منال در حکومت اسلام هیچ امتیاز و برتری از این جهت بر فقرا ندارند و ابدا اولویتی به آن‌ها تعلق نخواهد‌گرفت، مسلم راه شکوفایی و پرورش استعداد‌های خفته و سرکوب شده پا‌برهنگان را فراهم می‌کند. ” (امام خمینی)

 

پرو‍‍‍ژه حمایت از سرمایه داران و مرفهین در کشور، محصول تفکر مدیرانی دانست که سرمایه داران در عمل با اسلام ناب محمدی (ص) که همان «اسلام پابرهنگان واسلام فقرای دردمند» می‌باشد، بیگانه‌اند و آنچنان شیفته فرهنگ غربی شده اند که به راحتی و به بهانه کمبود بودجه، حاضرند آرمان‌های انقلاب را به حراج بگذارند و به همه مردم متوسط و محروم جامعه بی‌حرمتی و دهن‌کجی کنند. اگر واقعا مسئولین کشور دغدغه تامین بودجه کشور را دارند راه‌های بسیار بهتری جهت استقلال مالی کشور (مالیات) وجود دارد، ضمن آنکه هدف به هیچ وجه وسیله را توجیه نمی‌کند.

 

نمی‌دانیم که چقدر بر روی تبعات ناگوار چنین برنامه‌ای فکر کرده اید (گرانی بنزین) و با کدام استدلالی قانع شده‌اید. گذشته از تبعیض و بی عدالتی که در ذات این برنامه وجود دارد، آیا به تغییر ترکیب جمعیت کشور- آینده سازان فردا- و مخاطرات فرهنگی- اجتماعی ناشی از اجرای این برنامه در سال‌های آتی توجه کرده‌اید؟ آیا به بی‌اعتبار شدن جایگاه نمایندگان و از بین رفتن اعتماد مردم به مجلس فکر کرده‌اید؟

 

این را بدانید که این انقلابی که امروز شما در مجلس آن حضور دارید، به ارث رسیده از خط نورانی انبیا و اولیای الهی است و سربازی این راه را امامان شیعه و در عصر ما امام خمینی و یاران مخلص و از خود گذشته‌ی او بر عهده گرفتند و امروز هم باید کسانی بار این انقلاب را به دوش کشند که توانایی سربازی این جریان همیشه‌ی تاریخی را داشته باشند و اگر می‌بینید که توانایی این کار را ندارید یا این که خدای ناکرده حتی سربار انقلاب هستید باید بدانید که حقیقت انقلاب شما را بی آبرو خواهد کرد و در دل جریان مرده‌ی تاریخ دفن خواهید شد.

 

آنچه باعث شده اینطور سخن بگوییم و ناله سر دهیم به این دلیل است که این بار اول نیست که ما نسبت به این مجلس بد‌بین شده ایم و این سوال ایجاد شد  که چگونه مجلسی به نام خمینی و خامنه‌ای چنین کار‌های سخیفی را انجام می‌دهد و کسی هم از اتفاقات آن در روز اول خبر ندارد؟ مگر شما‌ کجا زندگی می‌کنید که اخبار دیر به گوشتان میرسد؛ نمیدانم با کدام حساب و کتاب بازهم می‌خواهید کاندید مجلس بشوید توهم پیروزی و یا فقیر‌تر کردن مردم و بی اعتماد سازی بیشتر.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

مجلسنمایندگانتوهمفقر

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ