سه شنبه 15 بهمن 1398 / 10:07|کد خبر : 3404|گروه : اجتماعی

باز هم آبفای کردستان کتمان حقیقت می کند

حال مدیر آبفای کامیاران وخیم است؛ انتقال او از سنندج به تهران به دلیل شدت سوختگی!

حال مدیر آبفای کامیاران وخیم است؛ انتقال او از سنندج به تهران به دلیل شدت سوختگی!

مدیر روابط عمومی اداره آب و فاضلاب شهری استان کردستان ضمن تایید خبر آتش‌سوزی در اداره آبفای شهرستان کامیاران اعلام کرد که حال رئیس اداره آبفای کامیاران خوب است و تنها آسیب جزئی دیده است، در حالیکه نام برده بعلت جراحت سوختگی شدید روز گذشته به بیمارستان شهید مطهری تهران انتقال داده شده است.

به گزارش بیجار بام ایران ، ظهر یکشنبه 13 بهمن 98 خبر آتش‌سوزی در ساختمان آبفای شهرستان کامیاران در در فضای مجازی استان کردستان پخش شد که مدیر روابط عمومی آبفای استان با تایید این آتش سوزی اظهار کرد: یکی از کارمندان اداره آبفای کامیاران به اتاق ریاست اداره مراجعه کرده و مقداری بنزین همراه خود به اتاق می‌برد.

 

مدیر روابط عمومی اداره آب و فاضلاب شهری استان کردستان اعلام کرد که حال رئیس اداره آبفای کامیاران خوب است و تنها آسیب جزئی دیده است.

 

اما متاسفانه مدیر روابط عمومی اداره آبفای استان حقیقت را کتمان و حقیقت ماجرا را پنهان کرده است!

 

طبق اخبار موثق بعد از انتقال مدیر اداره آب و فاضلاب کامیاران به علت سوختگی به بیمارستان توحید سنندج (بخش آی سی یو) روز گذشته باخبر شدیم که حال وی وخیم است و برای مداوای بیشتر با هواپیما به تهران و بیمارستان شهید مطهری انتقال داده شده است.

 

البته این برای بار اول نیست که آبفای کردستان کتمان حقیقت می کند؛ در تاریخ 29 شهریور امسال نیز بر اثر سهل انگاری اداره آب و فاضلاب شهرستان بیجار نفت وارد آب شرب شهر بیجار شد و برای چند روز مردم آب ناسالم مصرف می کردند، اما آبفای استان با کتمان حقیقت در روز روشن به مردم دروغ گفت.

 

طبق نقل قول کارمندان اداره آب و فاضلاب شهر کامیاران مدیر این اداره را با صفت وظیفه شناسی می شناختند به دلیل بی نظمی و تمرد از قانون برابر حدود اختیارات خود به کارمندش تذکر داد اما کارمندش در جواب، وی را آتش زد.

 

خانواده مهدی گوران مدیر آب و فاضلاب شهر کامیاران گفته اند: از اداره کل آبفای استان کردستان گله مندیم که با انتشار خبری قضیه را سطحی می نگرد و روی تک تک زخم های تن مهدی نمک می پاشد و درد ما را صدچندان کردند.

 

خانواده گوران می گویند؛ در تمام این مدت دیدیم که روابط عمومی این اداره بارها و بارها به عنوان دیده بان اداره سعی در انعکاس اخبار مغرضانه دارد بارها شاهد هجمه هایی بودیم که سعی در ماست مالی کردن آن داشتند اما این بار مسئله بسیار عمیق تر است و این اداره وقیحانه سعی در پاک کردن صورت مسئله دارد.

 

خانواده مدیر آبفای کامیاران گفته اند: یکی از وظایف مسوولان روابط عمومی بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان شفاف سازی است نه اینکه برای چندمین بار به مردم استان دروغ بگویند ما خواهان رسیدگی به مسئله انعکاس غرض ورزانه اخبار توسط این اداره هستیم.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

مدیر روابط عمومی آبفای کردستاندروغآتش سوزی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ