پنجشنبه 24 بهمن 1398 / 11:43|کد خبر : 3427|گروه : سیاسی

کاندیداها می دانند وظیفه اصلی یک نماینده چیست!

کاندیداها می دانند وظیفه اصلی یک نماینده چیست!

در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 30 نفر از حوزه انتخابیه بیجار و حسن آباد یاسوکند داعیه دار پیشرفت شهرستان فراموش شده بیجار هستند که برخی از آنها به وظیفه اصلی یک نماینده هم آشنایی کافی ندارد.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، روزشمار تقویم انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به 24 بهمن مرحله آغاز تبلیغات رسمی کاندیداها رسید.

 

در طی یک هفته مورد نظر تبلیغات رسمی کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استفاده از شگردهای مختلف در فضای مجازی،گروه های تلگرامی،برگزاری جلسات پرسش و پاسخ،برگزاری محافل دعا و نیایش ،پهن کردن سفره های رنگین و رفت و آمدهای متعدد به تمامی روستاهای دور و نزدیک بیجار روس خودشان را معرفی کردند.

 

از صبح امروز تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 20 نقطه تعیین شده توسط شهرداری بیجار آغاز شده و هر کدام از کاندیداها در این حوزه انتخابیه برای رسیدن به کرسی بهارستان به تبلیغ برنامه های خود می پردازند.

 

تشکیل گروه ها ،سوپر گروه ها و کانال های تلگرامی ،یادی از هنرمندان شهر و بوسیدن دست و سر ورزشکاران و برخی افراد ،حضور در مناطق حاشیه نشین و سرکشی از خانواده های نیازمند از دیگر مصادیق بارز تبلیغات انتخاباتی است که بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

وعده های انتخاباتی در زمان تبلیغات مسئولیت کاندیداهای مجلس شورای اسلامی را سنگین تر می نماید.

 

اشتغالزایی و ایجاد کارخانه های بزرگ و کوچک در سطح شهر ،رسیدگی به حقوق بانوان و   تفرجگاه های متعدد در سطح شهر،رسیدگی به وضعیت زیر ساخت های شهری ،تقسیم پست های مختلف قبل از رسیدن به صندلی سبز بهارستان از مهمترین شعارهای انتخاباتی کاندیداها در سطح شهرستان بیجار است.

 

اما آنچه که از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است این که این کاندیداها باید بدانند مسئول اجرایی نیستند بلکه بعنوان یک قانون گذار وارد بهارستان می شوند و سعی کنند با رعایت خطوط قرمز از دادن وعده های واهی برای جمع کردن آرای مردم پرهیز نمایند.

 

کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی این نکته مهم را نیز بخاطر بسپارند به لطف پیشرفت تکنولوژی های نوین ارتباطی دیگر امکان انکار وعده های انتخاباتی داده شده وجود ندارد و چالشی بزرگ برای بدقولی برخی نمایندگان خواهد بود که مطالبه اصلی رسانه ها است.

 

حالا با توجه به بیان مطالب امیدواریم کاندیداهای بزرگوار بفکر ایجاد "تصویر سوپر ماب" و "معجزه گر" از خود در ذهن افراد حوزه انتخابیه خود نباشند و بدانند مردم با توجه به شرایط موجود با ضبط متن ها و فایل سخنرانی ها و پیشرفت امکانات ارتباطی،بعنوان ناظرانی همیشه حاضر هستند که منتظر تحقق وعده ها توسط کاندیدای پیروز خواهند بود.

 

و آنچه که از همه مهمتر است و به واجدین شرایط رای دادن توصیه می شود ،انتخاب افراد اصلح و تحلیل و بررسی وعده های انتخاباتی و دقت موشکافانه در این امر و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در راستای انتخابات با شکوه در 2 اسفند ماه سال جاری است.

 

انتهای پیامبرچسب ها :

انتخابات مجلس شورای اسلامیتبلیغاتوعده های واهیبیجار

نظرات کاربران :

حسین [سه شنبه 29 بهمن 1398 | 13:07] پاسخ

اگر پاک ترین و مومن ترین افراد هم به مجلس راه پیدا کنند دولت روحانی آنها را وسوسه میکند رشوه میگیرند و کاری برای شما مردم نمی کنند چون انقلاب ما پر است از رباخواری بانک ها و بی عدالتی و عدم توجه به مردم حالا اگر میخواهید بی عدالتی و رباخواری را تمدید کنید بفرمایید وارد انتخابات ۲ اسفند شوید ما دلشکسته ایم و نمی آییم جوانان بی تجربه بیایند وضع از این بدتر خواهد شد نگذارید جوانان گول بخورند و بخاطر چای و قلیون و سیگار و ساندیس کاندیدا ها برای کاندیداها تبلیغ کنند و تویی که قلم بدست گرفت بفهم داری چیکار میکنی دشمن را شاد کنیم بهتر است یا نماینده فاسد بفرستیم به مجلس باعث نابودی دین و دنیامان بشود؟!…

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ