شنبه 17 خرداد 1399 / 09:37|کد خبر : 3665|گروه : سیاسی

سگ کشی نه، انسان کشی بله

سگ کشی نه، انسان کشی بله

سالها بی عدالتی و تبعیض به همراه مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا با جرقه مرگ جرج فلوید دست به دست هم داده تا بار دیگر آتش اعتراضات گسترده در آمریکا شعله ور شود.

به گزارش بیجار بام ایران ، بخش اول: یک سیاه پوست، نه ببخشید یک انسان در آمریکا زیر چکمه های یک پلیس خشن جان خود را از دست می دهد. 

 

ویدئو این جنایت وحشتناک در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و قلب جامعه آمریکا از این جنایت جریحه دار می شود. جامعه ای که سال هاست بی عدالتی در آن بی داد می‌کند. جامعه ای که برای درمان بیمارانش هم تفاوت نژادی قائل هستند. سیاهان چندین برابر سفید ها جانباخته دارند. چند میلیون نفر بیکار شده اند. 

 

سالها بی عدالتی و تبعیض به همراه مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا با جرقه مرگ جرج فلوید دست به دست هم داده تا بار دیگر آتش اعتراضات گسترده در آمریکا شعله ور شود. اعتراضات تبدیل به شورش می شود و ایالات آمریکا را در می نوردد. کنترل از دست پلیس خارج شده است. گارد ملی هم می آید. باز هم کنترل نمی شود، کماکان وضعیت نارنجی است. 

 

بخش دوم :اینجا در ایران، جایی است که بیشترین حجم رسانه ای علیه آمریکا وجود دارد. وقت آن است که پروپاگاندای رسانه ای دوباره فعال شود و آمریکا را از لجن زاری که خود به وجود آورده بیرون بکشد. فیلم های خیابانی فتنه ۸۸ دوباره بازپخش می شود. این بار برای تطهیر آمریکا و عملکرد آن در کنترل آشوب ها و اعتراضات مردم. 

 

بخش سوم: ناگهان فیلم کوتاه و مبهمی از جرج فلوید در شبکه های اجتماعی پخش می شود با این مضمون که آن سیاه پوست یک پورن استار بوده است. یک عده میخواهند نشان دهند که جمهوری اسلامی از یک پورن استار دفاع می کند. جالب اینجاست که یک سلبریتی هم در این مورد توئیت میزند. 

 

فارغ از اینکه جرج فلوید پورن استار(در آمریکا به آنها بازیگر فیلم بزرگسالان می گویند) بوده یا نه اما آنها هم در آمریکا حق و حقوقی دارند ، او یک انسان است. اما در رفتار متناقض ضد انقلاب همه چیز متفاوت است، همان هایی که ادعا دارند به همه عقاید باید احترام گذاشت اکنون نظری دیگری دارند. 

 

آنهایی که یک روز برای دفاع از حیوانات کمپین #من_یک_سگ_هستم را راه انداختند حالا از اینکه یک انسان کشته شده است نه تنها ناراحت نیستند بلکه او را مستحق مرگ می‌دانند. آنهایی که داستان غم انگیز رومینا اشرفی را با تیتر « بابا با داس آمد» منتشر می کنند و می گویند قتل ناموسی بوده، زمانی موج رسانه ای #کودک_همسری راه انداخته بودند. به نظر این جماعت زن نجفی(شهردار سابق تهران) فاحشه بوده و باید نجفی بخشیده شود. 

 

و حالا به دروغ نسبتی را به یک انسان می دهند که زیر چکمه های پلیس خشن آمریکا کشته شده، تا بار دیگر چهره زشت خودشان و اربابانشان را تطهیر کنند. در رسانه های رسمی غربی به این نکته که جرج فلوید یک پورن استار بوده اشاره ای نشده است و خیلی ها میگویند او یک شهروند عادی بوده است، اما در قاموس این جماعت شغل آن سیاه پوست بهانه ای است برای توجیه مرگ آن. این دوگانگی هیچ گاه تمامی ندارد، اما راه تفکر همیشه باز است.

 

انتهای پیامبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ