سه شنبه 20 خرداد 1399 / 08:54|کد خبر : 3671|گروه : سیاسی

امام جمعه اهل سنت بیجار:

تمدن داروینیسم اجتماعی غرب به رهبری آمریکا در مسیر افول است

تمدن داروینیسم اجتماعی غرب به رهبری آمریکا در مسیر افول است

شکست های پی در پی آمریکا در خاورمیانه و غرق شدن در باتلاق جهالت خودشان در عراق و سوریه و‌ نابودی قدرت بادکنکی شان توسط مجاهدت های محور مقاومت از نشانه های افول آمریکا است.

ماموستا لقمان محمدیان در گفتگو با خبرنگار بیجار بام ایران اظهار داشت: این روزها که عزت و اقتدار ایران اسلامی ابهت پوشالی آمریکا را در دنیا در هم شکست و سفیران اقتدار و صلح در آب‌های تحت کنترل آمریکا به مقصد رسیدند موجب خشم و عصبانیت دولت خبیث آمریکا شده است.

 

وی افزود: دولت آمریکا سلطه طلب که تحمل دیدن عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد اقدام به وحشی گری و اعمال کارهای نژاد پرست و ضد دین و انسانیت در داخل کشور خودشان در حق مستضعفان  و مردم داخلی کرده اند.

 

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شکست های پی در پی آمریکا در خاورمیانه و غرق شدن در باتلاق جهالت خودشان در عراق و سوریه و‌ نابودی قدرت بادکنکی شان توسط مجاهدت های محور مقاومت و ایستادگی و پایداری و ابهت و بازگشت عزت دوباره در جهان اسلام به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای از نشانه های افول تمدن داروینیسم اجتماعی غرب به رهبری آمریکا است.

 

ماموستا محمدیان عنوان کرد: اخیراً پلیس وحشی آمریکا که نماد پر ادعای دمکراسی در غرب هستند، واقعیت نهفته تمدنی پوشالی را به تصویر کشیده است ، که استعداد خون خواری ترامپ و همدستانش را با شعله آتشین نژاد پرستی را بار دیگر برای تمام دنیا به اثبات رساند.

 

 امام جمعه اهل سنت بیجار تاکید کرد:  نباید فراموش کنیم که در طی سال های بنای آمریکا تا به امروز توحش و جنگ و خونریزی در جهان را بنا نهاده و هر زمان فرصت خون‌خواری آنها در میان مسلمانان تا حدودی کم شد و دستشان کوتاه و ضربه خوردند در داخل سرزمین خود به توحش می پردازند .

 

وی ادامه داد : باید نهادهای حقوق بشری و سازمان های مردمی و دولت ها و نظام های ضد استکباری در دنیا با پوشش رسانه ای و دفاع از مردم مظلوم آمریکا و برجسته سازی قتل جورج فلوید ها و مردم سیاه پوست مظلوم در سازمان های جهانی به  دفاع بپردازند.

 

امام جمعه اهل سنت بیجار خاطر نشان کرد: انتظار هست ایران اسلامی مثل همیشه که حامی مظلومان در دنیا و ندای رسای آنان بوده است این مهم را دستور کار خود قرار دهد و به یاری ستمدیدگان برسد.

 

ماموستا محمدیان گفت: از وزارت امور خارجه و رسانه‌های داخلی و برون مرزی انتظار هست که با توان زیاد در این عرصه که مردم مظلوم آمریکا زیر چکمه های پرتوحش و خونریز دولتمردان جانی و پلیس وحشی آمریکا آزار می بینند، رسالت اسلامی و انسانی خود بدانند و از تمام راه‌های قانونی بین المللی برای دفاع از آنها بپردازند.

 

انتهای پیامبرچسب ها :

امام جمعه اهل سنت بیجارافول آمریکاقدرت پوشالیتبعیض نژاد

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ