شنبه 8 آذر 1399 / 07:26|کد خبر : 4011|گروه : سیاسی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی:

اعتماد به آمریکا و دشمنان نظام ثمری جزء ترور و تحریم برای ملت ایران ندارد

اعتماد به آمریکا و دشمنان نظام ثمری جزء ترور و تحریم برای ملت ایران ندارد

علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار ضمن محکوم کردن اقدام مذبوحانه تروریست ها در به شهادت رساندن یکی از دانشمندان هسته ای ایران گفت: اعتماد به آمریکا و دشمنان نظام ثمری جز ترور و تحریم برای ملت ایران ندارد.

علیرضا زندیان در گفتگو با خبرنگار بیجار بام ایران اظهار داشت: پیام ترور شهید فخری زاده به غرب گرایان و مسوولینی که هنوز دنبال مذاکره با آمریکا هستند این است که اعتماد به آمریکا و دشمنان قسم خورده نظام ثمری جزء تحریم و ترور ندارد.

 

وی ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه تروریست ها افزود: با هر ترور ناجوانمردانه فقط انگیزه جوانان برای قدم گذاشتن در این راه و اعتلای علمی برای پیشرفت کشور دو چندان می شود.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: دانش هسته ای در ایران بومی شده است و در پاسخ به ترورها با اراده ملی با حضور جوانان نخبه و انقلابی توسعه پیدا می کند.

 

زندیان ادامه داد: ترور شهید محسن فخری زاده و دیگر دانشمندان هسته ای کشور توسط عوامل صهیونیستی نیازمند پاسخی قطعی و سریع است.

 

وی عنوان کرد: دشمنان کوردل ملت ایران به ویژه طراحان ، عاملان و حامیان این جنایت بزرگ بدانند اینگونه جنایات در عزم و اراده ایرانیان برای ادامه این مسیر پر شکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نمی کند و انتقام سخت از این ایادی استکبار در دستور کار است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مهمترن دلیل ترور دانشمند هسته ای انقلاب اسلامی ضعف دشمنان در برابر انقلاب است و از طریق حذف فیزیکی می خواهند با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: داغدار این مصیب بزرگ هستیم  و با تمام توان در کنار رهبر معظم انقلاب می‌ایستیم  تا انتقام خون پاک این دانشمند  با افتخار اسلام و دیگر شهدای مقاومت را بگیریم.

 

زندیان تاکید کرد: ایادی جنایتکارشان بدانند هر پرچمى از دست تواناى سردار و دانشمندان ما بیفتد سردار دیگرى آن را برداشته و به میدان می‌آید و با قدرت بیشتر در حفظ پرچم اسلامى به کوشش برمی‌خیزد.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامیزندیانشهادت فخری زادهتروریست هاانتقام سخت

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ