شنبه 6 دی 1399 / 10:02|کد خبر : 4071|گروه : سیاسی

اتفاقات روز آخر

اتفاقات روز آخر

12 دی 1398 بعد از پایان جلسه هنگامی که حاج قاسم عازم عراق بود همرزمانش رو به وی کردند و گفتند حاجی اوضاع عراق خوب نیست، حاج قاسم خیلی آرام و شمرده گفتند میوه وقتی می رسد باغبان باید بچیندش ، میوه رسیده اگر روی درخت بماند پوسیده می شود و خودش می افتد.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران ، قدردانی بی نظیر مردم انقلابی ایران و سایر کشورها از حاج قاسم ، قدردانی از جهاد و مبارزه در برابر کفر بود، بزرگترین ویژیگی حاج قاسم در این جهاد، خلوص و پاک بودن نیت و قصد او بود و خداوند به خاطر همین اخلاص او را چنین عزیز و بزرگ کرد که هیچوقت در تاریخ منطقه فراموش نخواهد شد.

 

روایتی به نقل از یکی از مدافعان حرم در سوریه از آخرین ساعات زندگی سردار قاسم سلیمانی، این روایت مربوط به 12 دی 1398 است.

 

در باز می شود و فرمانده بزرگ جبهه مقاومت وارد می شود ، با همان لبخند همیشگی با یکایک افراد احوالپرسی می کند و می گوید همه بنویسند، هر چه می گویم بنویسید، همیشه نکات را می نوشتیم، ولی حاجی این بار تاکید بر نوشتن کل مطالب داشت.

 

از منشور پنج سال آینده، از برنامه تک تک گروه های مقاومت در پنج سال آینده، از شیوه تعامل با یکدیگر، سابقه نداشت این حجم مطالب برای یک جلسه، در وقت کار و جلسه بسیار جدی است، اما آن روز این گونه نبود، بارها صحبتش قطع شد، ولی با آرامش گفت» عجله نکنید، بگذارید حرف من تمام بشود.

 

پایان جلسه مثل همیشه دورش را گرفتیم و صحبت کنان تا در خروج همراهی اش کردیم، خودرویی بیرون منتظر حاجی بود، حاج قاسم عازم بیروت شد تا سید حسم نصرالله را ببیند، حاجی از بیروت به دمشق برگشت، اعلام کرد امشب عازم عراق است و هماهنگی ها انجام شود، سکوت شد، یکی گفت حاجی اوضاع عراق خوب نیست، فغلا نرید، حاج قاسم با لبخند گفت: می ترسید شهید بشم، شهادت افتخاره.

 

یکی می گفت رفتن شما فاجعه است، یکی می گفت حاجی هنوز با شما خیلی کار داریم، اما حاج قاسم خیلی آرام و شمرده شمرده گفت: میوه وقتی می رسد باغبان باید بچیندش، میوه رسیده اگر روی درخت بماند پوسیده می شود و خودش می افتد، بعد نگاهش را به اطراف چرخاند و با انگشت به بعضی ها اشاره کرد ، اینم رسیده است، اینم رسیده است.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

حاج قاسم سلیمانیسردار دلهااتفاقات روز آخراخلاص در عمل

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ