مقاله   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پنجشنبه 26 شهریور 1394 / 10:26|کد خبر : 43|گروه : اجتماعی

تعویض و ترمیم وسایل شهر بازی مطالبه بحق کودکان بیجاری

تعویض و ترمیم وسایل شهر بازی مطالبه بحق کودکان بیجاری

بیجار بام ایران- تعویض و ترمیم وسایل تفریحی شهر بازی مطالبه بحق کودکان بیجاری است که امیدواریم در سال جدید شاهد به تحقق پیوستن این امر مهم در راستای استفاده بهینه کودکان از اوقات فراغت باشیم.

به گزارش خبرنگار بام ایران، با شروع فصل بهار و طولانی بودن روزها شهر بازی بیجار یکی از پر تردترین مکان های شهر بیجار جهت گذراندن  اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این شهر است.

شهربازی و سینما از مکان های تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت محسوب می شود که شهر بیجار از داشتن هر دو مورد آن محروم است.

معنی شهربازی در فکر کودکان یعنی مکانی به دور از نگرانی برای تخلیه انرژی خود و گذراندن چند ساعتی به دور از هر گونه فکر دیگری است.

اما آنچه که در شهربازی دارای اهمیت است امنیت جانی کودکان در راستای استفاده از وسایل تفریحی شهر بازی است.

بوستان شاهد بیجار که به دلیل داشتن فضای بسبار زیبا یکی از مکان های تفریحی است که به عنوان شهربازی این شهر نیز شناخته شده است.

متاسفانه پیر و فرتوت بودن دستگاه های و وسایل تفریحی این شهر بازی و به طور کلی تعطیل بودن یکی از مشکلات این شهربازی است.

در حال حاضر شهربازی بوستان شاهد به دلیل فرسودگی وسایل تفریحی تعطیل است و تا کنون هیچ اقدامی جهت تعویض و راه اندازی مجدد آن صورت نگرفته است.

خالقی یکی از شهروندان بیجاری در گفت و گو با خبرنگار بام ایران گفت: متاسفانه شهرستان بیجار از داشتن یک تفریحگاه استاندار برای کودکان محروم است.

وی گفت: بوستان شاهد بیجار یکی از خوش منظره ترین مکان های تفریحی این شهر است ،اما در چند سال اخیر مسئولان مربوطه از قسمت بالایی این مکان تفریحی یعنی شهربازی سابق غافل شده اند و در حال حاضر وقت چند ست بازی در قسمت پائینی این مکان تفریحی قرار دارد که جوابگویی تفریحات کودکان این شهر نیست.

خالقی خاطر نشان کرد: تعویض و ترمیم وسایل تفریحی شهر بازی مطالبه بحق کودکان بیجاری است که امیدواریم در سال جدید شاهد به تحقق پیوستن این امر مهم در راستای استفاده بهینه کودکان از اوقات فراغت باشیم.

با توجه به وضعیت موجود با اطمینان می توان گفت: شهربیجار جز محدود شهرهای کشور است از نبود شهربازی با امکانات تفریحی استاندار رنج می برد.

فاطمه موسوی که به همراه دختر 4 ساله منتظر خلوت شدن ست های بازی کودکان در قسمت پائین شهربازی بود ،اظهار داشت: بعد از گذشت چند سال از راه اندازی این مکان تفریحی ،هنوز هیچگونه اقدامی در راستای وسایل تفریحی این شهربازی صورت نگرفته و به طور کلی تعطیل است.

وی گفت: در دو ماه از فصل تابستان هم که وسایل تفریحیاین مکان راه اندازی می شود به دلیل نداشتن امنیت جانی نمی توانیم فرزندان خود را به آنجا ببریم.

موسوی خاطر نشان کرد: با توجه به رسیدن فصل بهار داشتن ساعات بیشتر اوقات فراغت،وسایل بازی قسمت پائینی این شهر بازی هم جوابگوی نیاز کودکان بیجاری نیست.

محمدی یکی دیگر از شهروندان بیجاری با تاکید بر اینکه کودک نیاز مبرمی به بازی در مکان های عمومی دارد ،گفت: شهربازی استاندار یکی از مطالبات به حق کودکان و خانواده های آنها است.

امید است تا قبل از فرا رسیدن تعطیلات مدارس اقدامی در راستای تعویض وسایل تفریحی شهربازی بیجار در راستای امنیت جانی آنها که یکی از مطالبات اساسی کودکان این شهر است صورت گیرد.

انتهای پیام/برچسب ها :

شهربازیکودکانبوستان شاهدبیجاربام ایران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website
 

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ