یکشنبه 24 مرداد 1400 / 12:15|کد خبر : 4376|گروه : سیاسی

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی:

دولت جدید میراث دار تصمیمات و سیاست های نادرست دولت دوازدهم است/ اولویت دولت سیزدهم اقدام عاجل و اثر بخش با بیماری کرونا است

دولت جدید میراث دار تصمیمات و سیاست های نادرست دولت دوازدهم است/ اولویت دولت سیزدهم اقدام عاجل و اثر بخش با بیماری کرونا است

علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم میراث دار تصمیمات و سیاست های نادرست دولت دوازدهم به ویژه در بحث مقابله با کرونا است، گفت: یکی از مهمترین اقدامات دولت سیزدهم اقدام عاجل و اثر بخش با بیماری کرونا و برگرداندن آرامش به جامعه است.

علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی اظهار داشت: رعلیت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط مردم، نبود برنامه مدون و کارشناسی شده جهت مقابله با کرونا در دولت قبلی موجب بروز وضعیت کنونی جامعه شده است.

 

وی افزود: دولت سیزدهم میراث دار تصمیمات و سیاست های نادرست دولت دوازدهم در بحث مقابله با کرونا است و وضعیت کنونی جامعه منتظر اقدام عاجل و اثر بخش با بیماری کرونا و آوردن آرامش به جامعه توسط دولتمردان دولت سیزدهم است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما باید این مهم را مورد توجه قرار دهند که یکی از راه های مهم مقابله با کرونا خودشان هستند و در طول این مدت با پرهیز از تجمعات و استفاده از ماسک مناسب و رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند موجب کنترل این بیماری در کشور شوند.

 

زندیان تصریح کرد: دولت سیزدهم و وزارت بهداشت و درمان آن باید در راستای واکسیناسیون سریع مردم، شناسایی افراد مبتلاء و قرنطینه آنها اقدام نماید.

 

وی عنوان کرد: وضعیت کنونی حال حاضر کشور نشان دهنده این است برای کنترل این بیماری توسط دولت قبلی سیاست خاصی اتخاذ نشده و برنامه ریزی برای واکسیناسیون مردم نداشته و همین موارد موجب تداوم پیک کرونا در کشور شده است.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دولت آیت الله رئیسی باید اصلاح روش های غلط قبلی در راستای کاهش اپیدمی کرونا را در دستور کار خود قرار دهد و مردم را با استفاده از واکسن های داخلی و خارجی در برابر این وبروس واکسینه کند.

 

زندیان اضافه کرد: رعایت جدی پروتکل های بهداشتی توسط مردم، دوری از تجمعات و مسافرت های غیر ضروری موجب کاهش بار ورودی به بیمارستانها می شود که همین امر نقش عمده ای در کنترل وضع موجود دارد.

 

وی گفت: در حال حاضر بررسی برنامه وزرا و کابینه که از سوی ریسس جمهور اعلام شده موضوع مهمی است و مطابق فرمایش مقام معظم رهبری سریعا دولت تشکیل و به مشکلات معیشتی و مدیریتی کشور پرداخته شود.

 

انتهای پیام/برچسب ها :

دولت سیزدهمکرونااقدام عاجلنماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامیزندیان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS In Website

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ