درباره ما

در برابر حقیقت شکیبا باش،گرچه تلخ و ناگوار باشد

در عصر کنونی پیشرفت‌های فناوری دیجیتال و گسترش روزافزون دسترسی به جهان مجازی، اهمیت حضور رسانه های خبری دیجیتال را با تحولاتی ناگزیر مواجه کرده است.

پایگاه خبری- تحلیلی بام ایران حاصل تلاش گروهی از جوانان دیار بیجار گروس است که با هدف اطلاع رسانی صحیح و دقیق جهت انعکاس مسائل و مشکلات این خطه در زمینه های اجتماعی،فرهنگی،سیاسی و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در تابستان سال 91 راه اندازی شده است.

بام ایران رسانه ای است  که به هیچ حزب، گروه، ارگان و نهادی وابسته نیست و درصدد دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردمی از طریق مسئولین است.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سرلوحه دست اندرکاران سایت بام ایران است،

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب(پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده و در صورتی که شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد توهین قرار ندهد منتشر خواهد شد.

همشهریان و هم استانی های علاقه مند می توانند برای درج مطالب خود در بام ایران از طریق ایمیل bijarbameiran@yahoo.com  و شماره تماس 08738240030  مطالب خود را به ما انتقال دهند تا با نام خودشان در سایت منتشر شود.

بام ایران آماده ی دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده ی شما، مخاطبان و صاحب نظران، بزرگوار برای معرفی هرچه بهتر دیار بیجار گروس"بام ایران"به اقصی نقاط دنیا است.

انتهای پیام/

 

ADS In Website

صفحه ها   ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین اخبار   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر   ــــ